Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen meséket nézettek a...

Milyen meséket nézettek a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Engeditek a mai mesecsatornákat? Régi mesékkel mennyire ismertetitek meg őket? Melyekkel?
2011. aug. 24. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

két éves a fiam.amiket szeret és nézhet az a kisvakond,postás pat,matuka.

a minimaxon is nézhet pár mesét,lilla állatkertje,fifi,eperke,dzsungel könyve meg még egy pár.reggel szokott mesét nézni csak

2011. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább dvd.Mackótestvér 101 kiskutya. Mese minimax Merűlj oli pistàs pet.ami nagyon bejött az a gyerekdalok mondòkàk dvd.szinte mindet kivülről fujjàk.
2011. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Disney csatornán 14.25-től hétköznaponta nagyon aranyos mesék vannak, tanítanak, helyes grafikával és aranyos sztorikkal. Hétvégén meg reggel vannak amik aranyosak: Eperke, Fifi, Kis vakond, Elias a kis mentőhajó, Thomas a gőzmozdony, stb.
2011. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább a netről töltünk le meséket, jelenleg a Tom és Jerry meg Dexter a favorit, de Dóra és Fifi is jöhet, na meg Mr. Bean, és Franklin időnként. 4 éves a kisfiam.
2011. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22:10-es vagyok. Kisvakond minden mennyiségben.
2011. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A lányom(3) az Égből pottyant meséket szereti nagyon. Régi vhs...
2011. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs, 22:11-es.
2011. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam jövő hónapban lesz 2 éves. Sokáig egyik sem köti le, max. pár percig, aztán megy a dolgára. :) De ezeket szereti: Thomas visszatér mesék (ez már normál szinkronos, és beszélnek is benne a vonatok, nem csak az "arcukat" mutatják), Matuka meséi, Füles mackó, Micimackó, Nouky, Noddy, Postás Pat, Bob mester, Teletubbies, és egy csomó mesének a főcímdala (Vuk, Hupikék Törpikék, Süsü, stb.)
2011. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A lányom 2,5 éves egy pár hónapja engedem neki a tévézést (azelőtt nem is igazán érdekelte). Én többnyire régi meséket nézetek vele DVD-n (Kis vakond, Kockásfülű nyúl, Bob és Bobek, Dr. Bubo, Mézga család, stb.). A tévében a Boomerang-ot nézi, ott is sok régi, jó van (Tom és Jerry, Scooby Doo, Bolondos dallamok, Popeye stb.).

A mai mesék (elsősorban a sorozatok) szerintem nagyon gagyik, már elnézést. Ezért nem nagyon nézetek vele Minimaxot se (már ott sincsenek jó mesék, régebben voltak) se a Disney csatornát. Egyszerűen a mai kisgyerekeknek készült mesék többsége borzalmas.

Pl. a múltkor véletlenül odakapcsoltam a Duck TV nevű csatornára. Hát... kidolgozatlan színes figurák lebegnek, nulla történet. Azóta többször odakapcsoltam, hátha van valami normális, én meg csak véletlenül kifogtam ezt a műsort, de mindig olyanok mennek. És ez elvileg baba-csatorna, és ez megnyugtatja a babákat. Szerintem meg ott kezdődik, hogy egy babának nem kéne tévéznie...

De a mai mesék között is vannak aranyosak, pl. Sün Alfréd, Simsala Grimm.


Hű, elnézést, hogy kicsit elkanyarodtam és a vége kicsit off lett, de rögtön eszembe jutottak ezek a dolgok. :S

2011. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22.24-es vagyok, Bogyó és Babócát kihagytam, az is nagy kedvenc most. :)
2011. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!