Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez rossz kisfiamna...

Szerintetek ez rossz kisfiamnak, hogy ha beteg akkor a mamánál van? Lent.

Figyelt kérdés
Anyukámék tőlünk 20 km-re laknak, így ha beteg a kisfiam akkor náluk van, általában addig amíg beteg. Ha beteg lesz viszem az orvoshoz, aznap jönnek érte anyáék, így én már másnap tudok menni dolgozni. Imád ott lenni. Így nekem sem kell táppénzre menni, ami már ugye nagyon kevés.
2011. aug. 25. 05:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, a Te kisfiadnak rossz-e, de elmesélem velem mi volt.

Kiskoromban amikor beteg voltam, mindig eljött a nagymamám vigyázni rám reggel, este meg hazament. Emlékszem rá, szóval már olyan 5 éves lehettem. A mai napig fáj, hogy Anyu nem volt velem, amikor kellett volna, pedig tudom és felfogom, hogy nem tehette meg, de ez nekem akkor is rosszul esik.

Most, anyaként megfogadtam, ha beteg lesz a gyerekem, akkor vagy én vagy az apja marad vele itthon, legalábbis amíg nagyon rosszul van.

Viszont ha nektek így megfelel, akkor ez egy praktikus megoldás.

2011. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!