Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bicikli utánfutón szállítani...

Bicikli utánfutón szállítani nem veszélyes?

Figyelt kérdés

Városban, ahol padkák vannak, hogy mentek vele? Nyilván azért nem veszi meg senki, hogy csak a parkban tekergessen vele, hanem hasznos szállítóeszköznek veszi. De hogy oldod meg útközben ha át kell menni a zebrán, vagy padkázni kell?

(Székesfehérvár)


2011. aug. 26. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én biztos nem tenném bele gyereket.Nem látom mit csinál.A gyerekenk te sem vagy a közelébe, nem hiszem hogy biztonságba érezné magát.Főleg ha örökmozgó a gyerek.

Arról nem beszélve az autósokba nem lehet bízni.

2011. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs ennek megfelelő "háttere". Óvatlan autósok, veszélyes utak, stb.... Szerintem a bicikliutánfutót csak kerékpárúton, parkban stb. szabadna használni. Ahogy előttem is írták, a városi forgalomban azt se tudod, mit csinál hátul a gyerek, ráadásul azon a szinten van szegény, ahol az autók kipufogója, folyamatosan a büdös, káros levegőt szívja be szegény. Én nem vennék. Raktunk a biciklimre előre-hátra gyerekülést, abban viszem a kölköket, élvezik.
2011. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van kisebb padkan siman atmegy,zebran attolom....csak varosi közlekesesre nem idealis.Sokkal biztonsagosabb, mit a gyereküles, mert ha azzal esel akkor gaz van, ezzel szinte lehetetlen elesni.Ha veszel mindenkeppen kuplungosat vegyel.Mi fel eves kora ota hasznaljuk, van hozza ülesszükitö is ha kicsi a babad!
2011. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi utolsó válaszoló!!!De egy 6 hós gyereket raktál bele egy futóba??olyan messze magadtól??

Én nem tudom, de ha elesek, akkor is van a fején sisak.De ha hátulról nem áll meg egy autó?????Még leírni is borzasztó!Meg tényleg a kipufogó füst.....

2011. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen 6 hos volt a fiam akkor hozzatennem, ha autot vezetsz akkor is van olyan messzer töled a gyerek, de mid1....mint ahogy elöttem irtak mo.-on nince ennek hattere( ausztriaban, nemetorszagban annyira termeszetes, minthogy van biciklid), de nem is arra keszült, hogy a 8-as uton furikazz vele..Olvass el egy tesztet, melyik biztonsagosabb, meg fogsz döbbenni.
2011. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!