Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekülést szokás kilopni...

A gyerekülést szokás kilopni az autóból? Ti bent hagyjátok az autóban?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdésnek hangzik, de ha 30-100 ezer forint egy autós gyerekülés, akkor nem szokás azt kilopni onnan? Egy autórádióért simán feltörik az autót. Ugye nem kell minden egyes alkalommal kivenni az ülést???
2011. okt. 20. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Bp, külső kerület, lakótelep, itt még senkinek nem lopták ki. Vagy az egész autót viszik, vagy semmit.

Nekünk is ott a két gyerekülés, nem bántják.

2011. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ava87 ***** válasza:
100%
Mindig benne hagyjuk. Sőt, anyukám kocsijában is van egy, meg apukám kocsijában is (apukám néha kiveszi, de csak mert olykor útban van), és még sosem törték fel. Illetve apukámét egyszer igen, de nem a gyerekülés miatt, mivel azt otthagyták, ellenben az ülésen felejtett szatyrot kivették (a kedves tettes legyen nagyon boldog azzal nápolyival meg félig üres dezodorral).
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Bp. Kőbánya, benne hagyjuk.
2011. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is benne hagyjuk. "Csillag garázsunk" van a ház előtt:-) Lakótelep.
2011. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Bp. XVI. kerület. Jó környék. Eszembe se jutott kivenni, már csak azért sem, mert marha nehéz újra bekötni.
2011. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó hír, köszönöm, én tényleg csak azért csodálkoztam, mert egy gyerekülés drágább, mint egy autósrádió.
2011. okt. 20. 23:33
 7/19 anonim ***** válasza:

én már olvsatam itt többször is, hogy kilopták/vagy valaki ismerősét kilopták? már nem emlékszem pontosan.

mi vidéken lakunk, van garázsunk, de napközben az utcán áll a kocsi. még sosem törték fel, igaz, a rádió előlapját a kesztyűtartóba teszem, a gyerekülést letakarom egy pléddel. nem fakul ki, nem látszik, és ha elalszik a gyerek benne, van mivel betakarni:)

2011. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem fordult elő ilyen az ismerőseink körében, szerencsére.

Nem is szoktuk kivenni.

De ha olyan rossz környéken laksz, azért megfontolnám.

2011. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Átlagos környéken lakunk, és valóban még senkitől nem hallottam, hogy kilopták volna, csak kérdeztem, hogy nyugodtan benne merjük-e hagyni, mert manapság, még a sínt is ellopják a vonat alól, csodáltam, hogy erre nem utaznak. Mondjuk durva is lenne.
2011. okt. 21. 19:18
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Veszprém, itt még nem hallottam lopásról.

De viszont már olvastam neten, hogy volt, akinek kilopták az üléseket a kocsiból.

Azért durva lenne, ha naponta többször ki és be kéne pakolni egy Concord ultimaxot. 2 részes és van vagy 30 kg... Persze, ezt aki el tudja lopni, nagyon ügyes,hisz a be és kikötése sem könnyű :)

2011. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!