Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Agyvérzés kerülget az "Anyu,...

Agyvérzés kerülget az "Anyu, uzsizzunk! Mooost! Című Danone reklámtól! Szemtelen a kisfiú, nagyon, nem? Szerintetek nem idegesítő?

Figyelt kérdés
Nem szoktak érdekelni a reklámok, de ezt nem bírom még hallgatni sem! Hogy beszélhet ilyen parancsolgató hangnemben egy gyerek az anyjával,és ezt még reklámozzák! Vagy csak engem idegesít?
2011. aug. 26. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem láttam, keveset megy a tévé.

De sok olyan reklám idegesít, amik helytelen dologra tanítanak, rossz példát mutatnak. Vagy pl. ami azt sugallja, hogy egy illat elég a szexhez, vagy a kólától boldog egy család...

2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Alinaaa ***** válasza:
35%

Én és a sógornőm is úgy gondoljuk, hogy megérdemelne egy anyai pofont. Mi az hogy most? Talán léci kérek.

Jó minta a gyerekeknek:Most.

2011. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem reagálod túl egy "icipicit"? Idegesítő reklám, de hát istenem... Minden gyereknem van ilyen korszaka, ún. dackorszak, akkor ilyenek, akkor sem kap minden anyuka agyvérzést, pedig az évekig tart masszívan:) Az, hogy ezt reklámozzák..annyi rosszat reklámoznak, ez még a legkisebb gond szerintem.
2011. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Muhahaha de aranyos :D *_*.

Nálam az a reklám, hogy "Keresd a gravidát az interneten" már rég kicsapta a biztosítékot, én meg a tévét az ötödikről, úgyhogy nem nézek TV-t :/.

2011. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még nem láttam...szerencsére :)

Nálunk a "kedvenc" az egyik Kinder (talán Pingui) reklám, mikor anyuka olyan "rengeteg" mindent csinál és pihenésképpen kiveszi a hűtőből a csokit és azt eszik. na, engem azért akaszt ki, mert amiben ő ott annyira elfárad, az nálunk kb 5 perc alatt történik, szóval, miben is fárad el annyira??? ....meg úgy harap bele abba a pici szelet csokiba, hogy az erek dudorodnak a nyakán, annyira!!!!! Így senki nem eszik!!!! Tudom, hülyeség kiakadni ilyen hülyeségeken, Te se tedd :)

2011. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Na ezt a reklámot én is rühellem! Úgy tudnám pofán csapni a kölköt, hogy a fogát köpje ki. Viszont a végén a pici olyan aranyosan mondja, hogy "kész vagyok" vagy mi. :D

Én ennél jobban rühellem a néger csávót, aki az old spice-t reklámozza. "Nézzetek a pasitokra, majd rám... most újra a pasitokra és újra rám. Ő nem én vagyok..." hát még szerencse. Sose kéne egy ilyen idióta. :D

2011. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jajj de jót nevettem!:D Valóban meg kellene nevelni azt a kölyköt, de hát a reklámok nem arról híresek, hogy a realitás talaján maradnak!:D Nekem is eszembe jutott közben az Old spice-os reklám és én olyankor tudnám a világ végéig röpíteni a tv-t.:S Én is pont azt szoktam gondolni, hogy még szerencse, hogy nincs ilyen pasim!:D

Köszönöm, hogy szereztetek nekem egy derűs estét!:D

2011. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig azok egész jó reklámok... Én az ádám családra a jár reklámból véletlen rágyújtanám a házat! meg a retek tomi mosóporos családra is!
2011. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ténylg én is jókat mosolyogtam itt magamban, reklám téren kimondtuk, ami kikivánkozott!

Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 26. 23:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom sajnos a reklám hatására ugyan ezt csinálja, mikor ilyen joghurtot akar enni..
2011. aug. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!