Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Királylányos laptop 4 éves...

Királylányos laptop 4 éves kortól, megéri 4900 ft-ért? Mennyi az üzletben? Van értelme ezeknek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Játékboltban dolgoztam sok évig,annyiért nem drága,de szerintem nem sok értelme van ezeknek. Nagyon pici,fekete-szürke a kijelzőjük,a benne lévő játékok,feladatok pedig általában írásra, olvasásra épülnek, amit ugye egy négyéves még úgysem tud.Ha legalább beszél magyar nyelven,akkor talán tud benne egy két játékkal játszani. Ezért rövid ideig az újdonság erejével leköti a gyereket,de egyébként semmi jó nincs benne.
2011. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen,beszél is magyar nyelven.
2011. aug. 28. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
4 és fél éves lányom ezt kérte karácsonyra.Nagyon örült neki,de azóta se játszik vele,nem nagyon tud,nem köti le.Én nem vennék neki még egyszer.Imád rajzolni inkább ahhoz való cuccokat vennék mint ezt.
2011. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!