Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feher folyasom van meg sargas...

Feher folyasom van meg sargas minden aldott nap pedig tisztan tartom mindig magam, megis az orvos mar megvizsgalt nem mondott semmit, meg elkuldte laborba is es semmi!Mit tegyek hogy enyhitssem kicsit?

Figyelt kérdés
Nem gomba.Egszeruen nemtudok tole megszabadulni. Mitol van? Ti is vagytok igy?
2009. febr. 6. 18:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Jah elfelejtettem folytatni:D bocsi!

Szoval feher folyasom van meg sargas minden aldott nap pedig tisztan tartom mindig magam,es megis az orvos mar megvizsgalt nem mondott semmit,meg elkuldte laborba is es semmi!Mit tegyek hogy enyhitssem kicsit?Nem gomba.

2009. febr. 6. 18:12
 2/15 A kérdező kommentje:
38hetes
2009. febr. 6. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, nem tudom mi ez. Nekem terhesség előtt is volt sokszor és tényleg nem gomba.

Szintén 38 heteske

2009. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia en ugy tudom hogy van egy ilyen periodus a terhesseg vegen hogy normalis az ilyen folyas es ha el is vegeztel valami orvosi vizsgalatot ami nem rossz akkor nincs ok az aggodalomert! Boldog baba varast!
2009. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

hihi, ez jó volt, megnevettettél!!!!!! :)


Szerintem jobb ha beletörődsz a folyásodba, már úgysem van neked hátra sok a szülésig. Ha ez megnyugtat én 18.5hetes vagyok és jó három-négy hete van ez nekem, hol folyik, ami rettentő kellemetlen érzés, hol pedig nem jön, ez naponta felváltva többször. Nálam is fehéres, enyhén sárgás, nem büdös, picit krémes ,de inkább folyósabb (bocs a részletekért). Megvizsgálták kétszer is és nem fertőzés. A doki szerint sima hormonális változás miatt van, ami a terhességgel jár/járhat.


Mondom, ne rágd magad miatta, fogadd el, hogy nálad, mint nálam is, ilyen tünettel is együtt jár a terhesség. Nekem még van jó 20hetem a szülésig, te meg már kibírod ezt a 2-3hetet. Gondolj rám, én mit szóljak, ha ez így marad szülésig? :)

2009. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ja igazad van!De en amugy is ilyen ''folyos'' tipus voltam mindig is de hogy mitol...?Remelem szules utan ez elmulik!!De miert is nevetettelek meg? :P

:D

2009. febr. 6. 18:22
 7/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem ez a harmadik terhessegem, most vagyok 22 hetes. Mind a harom terhessegnel volt/van, szules utan elmult. Ha nem buzos, nem viszket v. eg, akkor normalis, nem kell aggodni miatta.

2009. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nevettettél meg, mert lemaradt a kérdésed lényege, és olyan vicces volt hogy "meg akarok tőle szabadulni" stb, de nem volt ott, hogy mitől. :)


Amúgy én is mindig ilyen folyásos voltam, ez van. Van aki ilyen, van aki olyan. Nekem sajna ez jutott, főleg terhesen nagyon bosszantó tud lenni ,hogy ülök vagy fekszem és hirtelen csak úgy érzem hogy megindul a cucc. :( Pedig nem kóros. Sajnos együtt kell vele élnem szülésig, ez van. :-/

2009. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hat toled is meglehet szakadni:D (megindul a cucc) jo hangosat nevettem itt magamba :D azthiszik hulye vagyok itthon :)Es kerdik min neversz?Hat mondjam hogy a cuccon amit epp kitargyalunk?:D:D:D:D Ha van kedved privizni nyugodtan irj emailt!!Nekem lenne kedvem:)
2009. febr. 6. 18:31
 10/15 A kérdező kommentje:
De ezt valaki atalakitotta nekem a kerdest!
2009. febr. 6. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!