Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok....

25 hetes terhes vagyok. Rengeteg folyásom van. Semmi szaga meg fehér, de van olyan hogy ülök és csak úgy kibuggyan belőllem. Orvos megnézte ez szerinte normális (állagra meg színre). Mit tegyek hogy kicsit enyhítsem ezt? Intim mosakodó esetleg?

Figyelt kérdés
2008. jan. 29. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg fehér, nem más színü, szagtalan és tünetmentes, addig nincs baj. Használj tisztasági betétet. Szerintem ne irritáld túl mosással, attól csak rosszabb lehet a végkifejlett. A napi 1, max 2 mosakodás bővel elég, belülről öblíteni meg max 3X lehet hetente.

Prbóbáld átvészelni, talán elmúlik majd...

2008. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csökkenteni nem tudod, magától fog majd lassan,az intim mosakodógéltől kellemesebben érezheted magad,de az irritálóval inkább vigyázz!Gyakran cserélgesd a tisztasági betétedet.És légy türelmes:-)
2008. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia..17 hetes vagyok..ugyanez a gondom es ugyanezt mondtak nekem is a dokik...:-((..Ez sajna a terhesseg velejaroja es egyeseket jobban megvisel.Nekem is azt mondtak, hogy majd szules utan elmullik.
2008. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nyugodj meg,ez előfordul.Ha fehér és szagtalan,még ha sok is semmi gond.Viszont az első válaszadóval nem értek egyet.Belülről mosni (vagyis irrigálni) szigorúan tilos a terhesség alatt!!!
2008. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!