Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy fehér valami a torkomo...

Van egy fehér valami a torkomon, ha elmegyek mit csinál vele az orvos?

Figyelt kérdés
Ha benézek a számba, a torkomnál van az uvula (az a lelógó izé, azt hiszem) és a mögötte lévő falon van egy fehér pattanásszerű dudor. Nem érzem, hogy itt van és nem is fáj, de félek, hogy nem kéne ott lennie. Mit csinálhat vele egy orvos?
2011. jún. 14. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami afta féle lehet?! Szopogass valami fertőtlenítő cuccot, tantum verde, stb.
2011. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az ciszta ....februárban nekem is volt egy,be is dagadtak a manduláim rendesen,házidoki azt mondta,h nyáron vetessem le,érettségi után füll-orr-gégészeten,plusz tantum verdét írt fel sprayben..Azóta az lejött,de májusban máshol nőtt egy újabb:S bár az nem áll ki annyira..
2011. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár mandulakő is lehet. Keress rá neten. Ha az, szerintem érdemesebb kivetetni, nekem is olyan volt.
2011. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!