Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha este elaludt a kisfiam...

Ha este elaludt a kisfiam cumi nélkül végre, akkor egyáltalán ne adjam már neki?

Figyelt kérdés

Bölcsibe jár és sokszor megnyugszik tőle...De nagyon le szeretnénk szoktatni,most akkor ez egy lehetőség,ha most elaludt nélküle?Hogyan csináljam?

Köszönöm!


2011. aug. 29. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy sok lenne neki hirtelen, ha vegleg elvennetek tole a cumit, de addig ne adjatok oda, amig nem keri magatol.
2011. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy remek lehetőség. Nekünk is így volt, de mi előre vettünk egy kis ajándékot amit odaraktunk reggel az ágya mellé. Mikor felébredt jött a nagy csodálkozás: MI ez? Miért? Mi mondtuk, hogy a cumitündér hozta, mert már ügyes nagy FIÚ vagy. Elfogadta. 2,5 éves volt ekkor.
2011. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Mennyi idős? Mióta bölcsis? Nagy cumis?

2011. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk elveszett a cumi, tényleg nem találtam meg és elaludt nélküle. Másnap még kereste, de pont akkor született a szomszédba egy kisgyerek és elvitték tőlünk a csecsemőmérleget és azt mondtam a fiamnak a cumi is átgurult a kisbabához. és belenyugodott. Bár egyszer évekkel később, láttam átviharzani a szobán be a fürdőbe, és ott szorongatta a cumit, megmosta és bevette a szájába, de mint valami földöntúli mannát és aztán kiköpte, nagy csalódás volt neki.
2011. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2 éves 3 hónapos a drágám!Nagy cumista:) Április óta bölcsis!Az a poén,hogy eddig éjjel felsírdogált,mindig voltunk fent,most egyszer sem ...nem tudom,hogy betudható-e ennek,de megpróbáljuk így.Sajnos a bölcsiben nagy előszeretettel nyomják a szájába megnyugtatáskép,de majd beszélek velük!

Köszönöm a válaszokat,szép napot mindenkinek!

2011. aug. 30. 07:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kéri, akkor ne add neki, ennyi az egész. Ha esetleg eszébe jut, próbáld elterelni a gondolatait, hátha nem is érdekli már annyira...
2011. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!