Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen animét nézhet egy...

Milyen animét nézhet egy kicsi gyerek?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem az animéket,de inkább ugye a felnőtteknek szólókat. Hello kitty-t egy fiúnak nem mutogatnám, Maja a méhecske aranyos,csak elég régi már.

Ha valaki esetleg nincs tisztában vele,hogy mi az az anime,mert csak az RTLklub felhozatalából indul ki,akkor kérem az utálkozó hozzászólást hagyja máskorra.


2011. aug. 30. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

miyazaki filmeket szereti a kisfiam

a szomszedom totoro sokaig a kedvence volt (totoro, macskabusz, van neki egy csomo ilyen jateka, mai napig eljatszik veluk, pedig most mar mas a slager), a pompoko is (bar az inkabb felnotteknek valo, a fiam imadta az epitos reszt), a ponyo is nagyon tetszett neki

bevallom mas animet meg nem nagyon mutattam neki, de koszi a kerdest. ja, de, meg egyet, azt imadta. a kukucskat, de az nekem nagyon fajt :D

2011. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

utolso vagyok, linkelek:

[link]

[link]

[link]


és en a vandorlo palotat gondoltam, hogy megmutatom meg neki, vagy a chihirot a szornyek miatt

[link]

[link]

2011. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy régi, még tök jó a maya, ajánlom még a moomint, én imádtam (meg ajánlom a babart is, bár az nem japán, de szerintem sok jót tanulhat egy gyerek)

Kukucska jut még nekem is eszembe.

Sajnos talán ezzel ki is merült a magyarul is megtalálhatók listája.

Ha kicsit már nagyobb gyerek, a sport animéket ajánlom.

Meg az anidb-net-et neked, ott megtalálsz mindent. ^^

2011. nov. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igazából a kaleido star / mila / robin hoodot is lehetne ajánlani, de egy kisgyereknél eredeti nyelven is néhetné, a kicsikre csak úgy ragadnak a nyelvek, a japán nyelvtudás később hasznos lehet.
2012. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!