Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy adjátok a gyereknek a...

Hogy adjátok a gyereknek a tükörtojást?

Figyelt kérdés
Mi úgy szeretjük, hogy a sárgája lágy. Saját, friss, házi tojásról van szó, saját terménnyel vannak etetve a tyúkok, évente 1szer látja őket állatorvos.
2011. aug. 31. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem kérdés, mert én nem szeretem ha folyik a közepe :o) Én mindkét oldalát megsütöm (forgatom mint a palacsintát), de pl. a párom lágyan szereti a sárgáját. Én még ott tartok, hogy a gyerekeknek meg kell jól főzni/sütni a tojást, ezért a fiamnak is így adom. Bár általában nem bolti tojást veszünk, hanem anyósoméknál vidéken vesszük a tojásos nénitől, de azért még neki nem adok lágy tojást. 21 hónapos.
2011. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsinek sehogy sem, csak rántottát meg főtt tojást kap. Nagy a szalmonella veszélye, még házi tojásnál is.
2011. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sehogy.

Egyedül esznek a gyerekeim, de az tutira szétfolyna nekik, és akkor kiborulnának, hogy nem bírják megenni, majd kanalazhatnám én össze... Szóval körülményes. Majd ha nagyobbak lesznek. Férjem nem szereti, így meg pláne nincs értelme...


Kapnak lágy tojást, meg keményet, meg omlettet stb.

Amúgy én piacon veszem egy nénitől, irtó finom, nem tudom, állatorvos hányszor látja a tyúkokat... :o)

2011. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem nagyon fini tükörtojást csinál, és úgy szereti ha még folyik . (én is) Namost ő két adagot csinál. Egyik "kör" a miénk,a másikat meg jól átsüti, az megy a gyerkőcnek. Amit meg nem eszik meg, "elfelezzük" :) De kisgyereknek én se merek fél lágy vagy lágy tojit adni, ha házi , akkor sem!
2011. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is lágyan szeretem, ha folyik a sárgája, de a fimnak mindkét oldalát megsütöm.

2 éves 3 hónapos

2011. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mindenkinek ment a zöld. Az én fiam szept. végén lesz 2 éves, a minap ettünk tükörtojást és eszembe jutott, hogy neki hogy adjam, de akkor mást evett (még nem evett tükörtojást). Akkor neki majd megsütöm rendesen.
2011. aug. 31. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom már 23 hónapos, de 18 hónapos kora körül, ha látta a nagynéniktől, hogy esznek, neki is kellett és ment "tunkolni". Miután jó helyről van a tojás, mi is folyósan szeretjük, én terhességek alatt is ettem így, Ő is tunkolhatott. Semmi baja.
2011. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Fehérjét asszony által habosra felverve!
2011. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!