Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teli a gyerekszoba játékkal,...

Teli a gyerekszoba játékkal, de mindenmáshol vannak. Miért?

Figyelt kérdés

A szoba teli játékkal, de miondig máshol csinálnak kupit.

Pl:van tranbulin, de ők a mi ágyunkon ugrálnak.De sorolhatnám.A gyerekszobánkba még rendetlenség sincs.Minden máshol igen.Ha beülünk velük játszani akkor is kefelé mászkálnak.


2011. szept. 1. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert az az izgi..


mert gyerekek.

ha idegesítő mond meg nekik kérd meg hogy ne tegyék -pl. ágyon ugrálás. - ha már elég nagyok észérvekkel meg lehet győzni őket ha meg egy két dolog felesleges pl. trambulin adjátok el és vegyetek belőle más játékot.


Azt olvastam hogy a legtöbb gyerek hat hét éves koráig nem is igényli a gyerekszobát.

ez tök igaz.

2011. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amit kitatál játokot hogy vegyük meg azt mind megvesszük.Olyan a szoba mint egy ovi.Nincs tele hülyeséggel.Kacatokkal.Most volt a szülinapja (3 éves)és kapott még több játékot.Tényleg felesleges a szoba.Csak nem akarom hogy az egész ház gyerekszoba legyen.
2011. szept. 1. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a bőség zavara miatt nem ülnek le játszani. Illetve úgyis ott akarnak, ahogy Te vagy. Nálunk nem a gyerekszobába vannak a játékok, hanem a nappali sarkában 2*2 méteres területen. Vannak játéktároló dobozok, típus szerint szétszedve. Pl. egyikben autók, másikban főzős cuccok. Van egy nagy doboz, aminek a tetején is vannak játékok. A nagy dobozba sok játék van belerakva, amiket ugye így nem is látnak. Kb. 2-3 hetente megnézzük mi van benne, és náhányat előveszük helyettük rakunk olyat el amivel eddig játszottak. Így mindig van valami újdonság.
2011. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Értem amit mondasz nekem is három éves a lányom és van amivel csak a szobájában játszhat. Ezt kikötöttük az elején és be is tartja többnyire.

Ha kihozza pl. a zenélő v. azokat a játékokat amivel felébreszti a kisösccsét akkor visszaküldöm és nincs sértődés ált.

2011. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a nappaliban játszanak, mert ott több a hely. Ha vendégek vannak, összepakolunk. Engem nem zavar. Legalább látom, mit csinálnak. Konyhában viszont meg a hálónkban nem lehet játék. Ágyon nem ugrálhatnak, ez a szabály és kész.
2011. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem engedem a nappalit sem.Azért mert régen volt hjáték a nappaliba, a mi szobánkba és nem volt olyan rész ahová ne szabadultak volna be.

A szobája 16 nm, nem elég egy gyereknek? És akkor még a kistesónak külön szobája ban.

2011. szept. 1. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a külön szoba miatt keresnek egy olyan helyet ahol mindketten együtt tudnak játszani anélkül hogy azt éreznék az a másiké.

Tavasszal költözünk 3 szobás házba, lehetne külön szobájuk, de én direkt egy gyerek hálót és egy gyerek játszó szobát fogok kialakítani.

2011. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az jutott még eszembe, hogy leülsz-e velük játszani? Ha főzök, és a kicsi (1éves) velem akar lenni, adhatok én neki bármit a játszószőnyegre, úgyis a konyhába akar lenni velem. Sokszor a nagy (3éves) is. De ha leülök velük játszani, akkor a világ végén is lehetünk, örülnek hogy együtt játszunk és olyankor simán elfogadják hogy a játék helye a játszószőnyegen van.
2011. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én néha összeszedem 1-2 hétre a játékokat és eldugom őket. Majd amikor megint előveszem, az újdonság erejével hat rájuk.
2011. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!