Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak a pelenkában hajlandó...

Csak a pelenkában hajlandó kakilni a gyerekem?

Figyelt kérdés

4 hónapja szobatiszta, 1 hónapja alváshoz is, de csak a pelenkába hajlandó kakilni.

Jöhetek én azzal, hogy a Miki egér is a bilibe/vécébe kakil, az ovisok is oda, mindenki oda, ő nem hajlandó, képes napokig is visszatartani!

Mit csináljak?


2011. szept. 2. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2011. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
jobb lenne ha a szoba közepére szarna?
2011. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

December lesz 3 éves.


2. köszi, megtarthattad volna magadnak a megjegyzésedet.

2011. szept. 2. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Segíteni én sem tudok sajnos, csak egy jó tanács: mindenképpen járj a végére, mert a kolleganőm addig húzta, hogy még ráér stb, hogy a 8 éves gyerekét már cikiségből nem viszi dokihoz és ugyanúgy hajlandó csak nagywczni, mint a te gyereked. (Szerintem agybeteg a kolleganőm.)
2011. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is eleinte csak a pisi volt a "nyerő". Hát, én megírom neked őszintén olyanokat "vetettem be" az ügy érdekében, hogy mondtam neki, hogy ha érzi a kakilást, üljön rá nyugodtan, én is mellé ülök és együtt...:) /Mármint én csak letérdeltem hozzá természetesen./

Aztán volt hogy előtte plüssállatot/autót stb. biliztettünk , majd kértem rá, hogy mutassa meg nekik milyen a"nagyfiús" kakilás . Volt olyan csel is, hogy mondtam, hogy nyugodtan nézze a kedvenc mesefilmjét a bilin, attól még tud koncentrálni a "nagy" dolgokra...

Nem mondom, 2 hetembe telt, de egyszercsak belekakilt. Mostmár magától mondja, és ráül. :)

2011. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm kisfia májusban töltötte a 3-at és még ő is csak a pelusba hajlandó kakilni de amúgy már régen szobatisztának számítana mert a pisivel semmi gond,az ovit jövőhéten kezdi.Megkérdezte a védőnőt és ő azt mondta neki nyugodjon meg majd az oviban elnézi a többitől,meg az elején még úgysem hajlandóak csak otthol kakilni,tehát ott nemfog bekakilni.Reménykedik ő is hogy így lesz.Amúgy minél jobban mondják neki annál jobban nemakar a wcbe kakálni.
2011. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most 3 a fiam, és a kaki sokáig még pelusba ment. Aztán kitaláltam egy olyat, hogy ha a kaki a wc-be megy, akkor a klotyómanó hoz valamit. Aztán szólt hogy kakilni kell. Gyorsan becsentem egy zacsi csokigolyót, hogy nahát hozta a klotyómanó. Ráült a wc-re , de mégsem kakilt bele. Akkor kicsentem a csokit, és amikor észrevette hogy nincs ott, mpndtam hogy a klotyómanó visszavitte mert a pelusba kakilt. 2 nap múlva magától ráült a wc-re, gyorsan kakilt, és kérdezte hogy a klotyómanó visszahozza e a csokiját.... hát visszahozta. Azóta wc-be kakil, pedig többször nem jött a klotyómanó,mondtam hogy sok a dolga.... bocsi ha hosszúra sikeredett, és remélem érthető voltam:)
2011. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 3. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!