Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer megemlítettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer megemlítettem egy lánynak hogy szoktam elmenni néha szórakozni emberekkel akik között vannak melegek, erre azóta is felhozza ezt témának, kiemelve a melegeket. És ez már nagyon idegesít. Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
Egyszer beszélgettünk hogy szoktam elmenni néha szórakozni ismerősökkel, (arról beszéltünk hogy ki hová megy szórakozni), erre ezt úgy értelmezte hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG mindenki meleg ott, "meleg bárba járok", " beszállok a kis játékokba" stb... -_- És ez már marhára idegesítő... Tudom hogy nem kellene felkapnom ezen a vizet, meg hogy meg kellene szoknom hogy ez a lány ennyire lökött meg hogy csak bosszantani akar, de már marhára idegesít... És amikor látja hogy felkapom a vizet, nevet az egészen. :S Mit tegyek?
2011. ápr. 9. 22:58
 1/3 anonim válasza:
Kúrd szét a seggét és akkor rájön hogy nem vagy meleg
2011. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne kapd fel a vizet... Hiszen ezért csinálja! Úgy látszik, szeret cukkolni téged. De tudod ugratni csak azt lehet, aki ugrik...


Pedro

2011. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Latens meleg a lány!
2014. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!