Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más. Nak is volt hogy kisfia...

Más. Nak is volt hogy kisfia kukiján nem egyszerre körkörösen vált le az a kis hártya?

Figyelt kérdés
3,5 éves fiamnak olyan mintha végre 1-1 'foltban' jönne hátra felé a bör vagyis mintha le lenne válva, elszakadva az a hártya ami miatt le van még tapadva. Talán mert jobban erőltettem tegnap mikor kiáztattunk alóla 2 nagy darab faggyút. Picit piros is neki, de nem fáj csak érzékeny neki. Vagy ilyen nincs is hogy nem egyszerre körben válik le? Úgyhogy ne örüljek mégis sebész lesz? Vagy most kéne puhító kenőcsöt íratni és hátha szépen leválna? Tapasztalatok?
2011. szept. 3. 19:15
 1/5 Tom Benko ***** válasza:
Milyen hártya? Kisfiunknak nem emlékszem, hogy lett volna...
2011. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is olyan mint amit irtál,most lesz 3 éves.
2011. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második: akkor ez most jó? Nektek hogy lett ilyen? Te is picit erősebben takarítottad?
2011. szept. 3. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:

SZia,

32 hónapos, ugyan ez van mint nálatok!

2 "folt"-ban le van válva, az egyik alól mi is kiáztattunk egy kis szmegmát, azóta nincs. Én minden fürdetésnél(amióta született) megtornáztatom, de semmi eredmény.

Én a dokimtól még krémet fogok kérni, (egyet már használtunk, az semmit nem csinált(pimafucin)) mielőtt elküldene sebészetre minket.

Ha minden kötél szakad, és majd a szteroidos krémtől sem fog lehúzódni neki, csak akkor vagyok hajlandó elvinni kínoztatni. :)


amúgy használtunk a pimafucin elött körömvirág krémet is, pffff...az se használt.


Sok sikert nektek is!

2011. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi is "tornázttjuk" fürdésnél.igy egyre jobb.
2011. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!