Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnéd a 1-4 éves gyermeked...

Vinnéd a 1-4 éves gyermeked magánbölcsibe havi 40 e Ft-ért?

Figyelt kérdés

Ha csak pelenkát kéne vinned igény szerint.

Ebben benne lenne minden más felszerelés és reggel 6-tól este 5-6-ig akár a hónap minden hétköznapján.

A helység rengeteg fejlesztő játékkal lenne tele, egy nagy kert is lenne.

A maximum 7-8 fős csoportra 2 dadus vigyázna.

Ilyen körülmények között beíratnád a gyermeked?


2009. ápr. 20. 20:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, a napi 5-szöri étkezést kihagytam, amiből minimum 1 meleg..
2009. ápr. 20. 20:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha volna rá keret mindenképpen!Persze nem nyitástól zárásig!Jól hangzik!
2009. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagy szuksegem lenne egy ilyenre.Sajnos ahol en most elek,erdelyben nincs meg hasonlo sem.
2009. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha volna rá keretem mindenképpen, de csak úgy 2.5 évesen és persze nem zárásig.
2009. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó! Én vinném, ha nagyon belegondolunk havonta 10 ezreket vagy még többet is kell fizetni,nem beszélve arról amiket még be kell hordani a gyereknek és még csúnyán is néznek ha elsőként viszem be a gyereket és 4 után megyek érte mert pont úgy dolgozom! Nagyon tetszik,merre van ez a bölcsi?
2009. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem is olyan sok érte.Azt hittem a magán bölcsik drágábbak.Én vinném ha más megoldás nem lenne,de mondjuk megvárnám a 2 éves kort.Meg hát mérlegelném,hogy ha visszamennék dolgozni és kifizetném a bölcsit mennyivel lennénk előrébb!De amúgy tök jól hangzik amit leírtál?Hol van ez a bölcsi?
2009. ápr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

TÉnyleg nem sokat kéne fizetni.

Véletlenül ez nem Borsodnádasdon lenne? Hallottam kósza híreket, h ilyet szeretnének csinálni...

2009. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó. A mi környékünkön 70.000 ft a havi tarifa:(
2009. ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a választ!

Nem tudom, merre van ilyen hely (vagy van-e egyáltalán), a férjemmel gondolkodunk a nyitásán, és érdeklődünk, hogy lenne-e egyáltalán igény rá, és ha igen, akkor hol:)

2009. ápr. 21. 10:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Az én fiam járt igaz msgánoviba, 5 éve, akkor volt 30E/hó és egy csapás volt az egész.

Semmivel sem foglalkoztak többet velük ,mint egy sima ovibam, beígértek mindenféle programokat, amikből nem lett semmi, olyan volt mint egy szimpla gyerekmegőrző.

2009. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!