Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék, hogy ne csinálja...

Mit tehetnék, hogy ne csinálja ezt? Kisfiam elkaparássza magán a sebeket, leszedi a vart.

Figyelt kérdés

Horzsolásokról, elvakarászott szúnyogcsípésekről a vart többször is lekaparja, így irtó csúnya, mély, nedvező sebeket ejt magán. Hiába minden hegyi beszéd, magyarázat, elkeseredésemben szigorú hangnem, egyszerűen nem használ semmi de semmi. Megígéri hogy nem piszkálja, majd fél nap múlva stikában újra leszedi. Nem is értem, hogy nem érez fájdalmat?! 3 éves lesz az ősszel.

Volt valakinél hasonló? Mi lehet a megoldás erre?


2011. szept. 6. 23:33
 1/3 Piffty válasza:
17%
Én a helyedbe Csinálnék egy ujj gyereket!!!!
2011. szept. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha bekötözöd? Akkor komolynak érzi a problémát, és talán nem nyúl hozzá?
2011. szept. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én 3 évesem ugyan ezt csinálja, a homlokán már van is egy forradás, nem hiszem, hogy elmúlik neki. Le szoktuk ragasztani ha többszöri figyelmetetés se használ.
2011. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!