Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok alatt adtok harisnyát...

Hány fok alatt adtok harisnyát a 14hó körüli gyereketekre sétához, nadrág alá?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom,már 18 hós,és a heti bolond időt észre is venni rajta:(Sajna regglre náthás lett...és azért mert nem voltam rá hajlandó harisnyát adni,mondván mi lesz télen!!Ezek után fogok,ha az idő olyan,tedd te is ezt,főleg ha még babakocsival sétáltok!
2009. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne a fokokat mérd kérlek, hanem magadból indulj ki, +1.

Ez annyit jelent, hogy ha te szivesen veszel már valami melegebbet magadon, akkor a kicsit egy fokkal melegebben kell öltöztetni. Ha neked meleged van egy pólóban is, akkor a picúrt hüvösre kell vinni. Az ő hőháztartásuk még érzékenyebb a miénknél, de ez a +1, ez nálam mindig bevált.

2009. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, még többnyire babakocsizunk, én meg nagyon fagyos vagyok ezért nem szeretném túl öltöztetni.
2009. okt. 4. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor a nagykabátot veszem fel, kb akkor, vagy ha nagyon fúj a szél.
2009. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13 hósa lányom, és már jár, de néha ha elfárad, még tolom a kocsiban. Mivel ott nem mozog, jobban elfér rajta a harisnya.

Én a napokban már adtam rá a délelőtti sétáknál (10 óra körül), mert napon tényleg kellemes idő volt, de árnyékban elég hűvös és ráadásul a szél is kellemetlen volt - legalábbis itt nálunk.

A délutáni utáni sétáknál (kb 15 óra) már nem adtam rá.


Persze babafüggő is, de nálam is bevált a hozzám képest+1 réteg elv.

2009. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont pàr napja kérdezte valaki hogyan öltöztetem a babàmat,irtam hogy harisnya,body,pulcsi,nadràg,plussz kiszokni.Szoszerint lehurrogtak,hogy mit fogok tenni télen.Nos én adok rà akkor is ilyen meleg holmit,mert inkàbb picit melege legyen.mint màsnap beteg.Télen pedig egy overàll egésziti ki a téli öltözéket.
2009. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Én meg ma úgy altattam,hogy egy hosszú újjú rugi+zokni+egy vékony pamut kis kardigán,és egy ahhoz tartozó nadrág. Végre ma nem is volt hideg a kis nózikája reggelre. :)


Üdv.:egy 2 hónapos pici lány anyuja

2009. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!