Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet túlélni, hogy a...

Hogy lehet túlélni, hogy a kisgyerekedet oviba kell adni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 14:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Muszáj, ez az élet rendje. Az idő halad és neki szocializálódni kell, neked meg vissza kell térni a régi kerékvágásba. Mit fogsz csinálni akkor, ha párt választ és elköltözik? Túl kell tenni magad ezen, találj valami elfoglaltságot a mindennapokban, amivel ezt az űrt kitöltheted! Tudom milyen rossz, de ennek így kell lenni!
2011. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen, nekem még nem megy, most beszokós, de szörnyen megvisel.
2011. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Neki jó lesz. :) Képzeld csak, aki 1-2 évest ad bölcsibe. Enyém is most kezdi az ovit, 3 éves lesz.
2011. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ahogy néhány év múlva azt,hogy szerelmes lesz és elköltözik..:)

Muszáj elfogadnod,ugyanis ártasz mindkettőtöknek a saját tiltakozásoddal,azt ugyanis ő is érzi.Nem tudod meggyőzni,ha te sem vagy meggyőződve.

A közösséget a legtöbb gyerek igényli,persze vannak kivételek.A szocializáció nélkül nem lesz igazán társaslény..

Mi a legnagyobb aggodalmad?

2011. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Azzal a tudattal,hogy neki ez a legjobb.Az enyém csak egy éves,és már most látom,hogy kevés vagyok neki,társaságra vágyik.
2011. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
1 évesen társaságra vágyik...jaj ne már...
2011. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Talán ismered?
2011. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Túl lehet élni, csak nehezen. Az én válaszommal nem sokra mész, mert én is totál kivagyok emiatt!!!! Egyébként itt felvetették, hogy "társaságra vágyik" a kisgyerek, hát persze, a gyerekek egészen piciként is szeretik a többi gyerek társaságát, de ez nem azt jelenti, hogy a fejlődését az szolgálja, ha beíratjuk bölcsibe. Egészen más egész napot távol tölteni a szülőtől, mint az, hogy egy kicsikét eljátszogatunk a játszótéren a többi gyerekkel. Szerintem.
2011. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém már nagycsoportos, mégis sokszor jár azon az agyam napközben vajon mit csinál és hogy érzi magát, aztán délután ledöbbenek, hogy ő még negyed 5 kor se jönne haza mert úgy elvan. Kell nekik a gyerektársaság és az oviban már tényleg tök jó foglalkozások vannak. Mi a nyári szünetben már a végén hülyére untuk magunkat itthon kettesben ( most várom a másodikat, így nem dolgoztam már) a gyerek is azt kérdezgette mikor mehet már oviba. Nehéz elfogadni ugyan hogy már nem csak anya a fontos de olyan jó látni hogy szeret az oviban:)
2011. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondtam,hogy ha az 1 éves igényli a társaságot,akkor a 3 éves pláne.Eszemben sincs egyáltalán bölcsibe íratni,csak válaszoltam a kérdésre.
2011. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!