Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet túlélni, hogy a...

Hogy lehet túlélni, hogy a kisgyerekedet oviba kell adni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 14:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
Ha így állsz hozzá, nehezen. Amúgy nem kötelező... ha megteheted, és a gyerek sem igényli, maradjatok otthon.
2011. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

Aranyos vagy,mintha én írtam volna.

Én úgy élem túl,hogy egyszerűen nem akarom túlélni,tehát nem viszem idén,csak 4 évesen kezdünk.

Egy év alatt sokat fejlődik,remélem én is.Egyszer hagyja el a szopit,majd aztán beszélünk oviról is.

2011. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne így állj hozzá, gondold azt hogy ez az ő fejlődését is szolgálja, és jó neki ott. Az én kislányom 28 hónapos, bölcsis, ahogy látom nagyon élvezi, új játékok, gyerek társaság, egész nap énekelnek stb. Ha látja, érzi rajtad hogy ez neked is rossz, akkor őt is jobban megviseli!
2011. szept. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
Utsó előttinek 3 évesen még szopizik?
2011. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szopizik.És mi a gond vele?
2011. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
3 éves még szopik? Úristen... Hát lesz gond vele az elválasztásnál meg az oviban is :))
2011. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Semmi gond, csak meglepődtem:) csak így aztán tényleg nehéz lesz leválasztani, de hát ugye ez nem az én problémám!
2011. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én 25 hónaposom is szopik,de csak ha ott vagyok :D

De tényleg!! :D

Magyarul ha távol vagyunk egymástól,akkor remekül elszórakozik,akár el is alszik-napközben,mert este még nem volt rá példa,hogy ne legyek ott.

Szóval szerintem nem feltétlenül nagy gond ha az ovis gyerkőc még szopik,csak szólni kell óvó néniéknek,hogy tudjanak róla.

Egy sokáig szoptatott gyerek nem anyámasszony katonája,csupán nagyobb adagot kapott a testközelségből;a bizalomépítést,a másikban vetett bizalmat az anyatejjel szívta magába...

Nem lesz minden sokáig szoptatott gyerekből "érzelmi fenomén",s nem csak a sokáig szoptatottak közül kerülhetnek ki az "érzelmi fenoménok"...de esélyt ad rá.S ha nem fáj senkinek,pláne a két érintettnek,akkor...a rajtuk kívül álló több milliónak sem kell hogy fájjon.

2011. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! 3 napot járt oviba eddig. Nagyon sír amikor otthagyom és a 2 óra alatt amit egyenlőre ott tölt, egyfolytában az óvónéni "szoknyájába" kapaszkodik! Amúgy sohasem szerette a gyerekeket, tart tőlük!

De megoldódott a dolog pár napra, mert 3 nap ovi után tiszta takony és lázas! :(

2011. szept. 15. 17:57
 20/20 anonim ***** válasza:

A 3 éves szoptatós vagyok

Tudom mit érzel,ugyanaz a helyzet nálunk is.Tudod miért beteg?Mert nem tudod elengedni.Ha nagyon szimbiotikus a kapcsolatotok,akkor ez igy lesz.Te szorongsz,ö érzi,és inkább beteg lesz,mint hogy oviba menjen.Nem kell ezen mosolyogni,van ilyen.

Éppen ezért,ne vidd addig,amíg Te nem érzed,hogy most el tudod engedni.

Én is így tettem.2 nap mentünk,mert a környezetem rábeszélt.Tegnap este éreztem,hogy talán megtaknyosodik,és tudtam,hogy ha eröltetem,akkor beteg lesz,csak ne menjünk.Miután elaludt,eldöntöttük,hogy nem megy még.Megnyugodtam,mennyei érzés volt.Reggel kutya baja nem volt.

Úgy érzem időre van szükségem,lehet pár hét,lehet a tavaszig,nem tudom.Ne is próbálj erről senkivel beszélni,mert nem értik az emberek.

Én együtt érzek veled,és megnyugtatlak,nincs semmi baj veled,mi ilyenek vagyunk,ilyennek születtünk.

2011. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!