Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan taníthatom meg a 4...

Hogyan taníthatom meg a 4 éves kisfiamat kétkerekű biciklin biciklizni? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Már napok óta próbálkozunk, de egyszerűen nem érzi az egyensúlyt. Teker 2-3-at és már dől is el.
2011. szept. 10. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

4 évesen csak nagyon kevesen tudnak két keréken tekerni. Általában csak 6-7 évesen tanulják meg, mivel az ehhez szükséges finom mozgást az iskolában tanulják meg.

Szerintem ne erőltesd.

2011. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én fiam most 5 évesen kapott egy kétkerekű biciklit, és ráült és teker rajta, és egyre magabiztosabban, egy centit nem tologattuk, tanítgattuk.Úgyhogy én azt mondom, várj vele, amíg kialakul magától.

Mert elveheted a kedvét.

2011. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 5,5 éves lányom sem tud még. Azt hittem, most a nyári szünetben megtanul, de nem jött össze. még próbálkozni sem nagyon volt hajlandó. Megemeltük a pótkerekét, mert arról hallani sem akart, hogy levegyük, de még így is félt, bizonytalan volt, mindig "rádőlt" a pótkerékre.
2011. szept. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

próbáld meg elösször a rollert

azon könnyebb egyensúlyozni és nem esik akkorát

ha már stabilan megy akkor jöhet a bicikli


amúgy a 4 éves kor még kicsi a kétkerekű biciklihez

2011. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

tegyetek fel 2 pótkereket. majd egy idő elteltével vegyetek le egyet, igy a bicikli kicsit arra dől. ahogy teker,felegyenesedik és voila.

Mondjuk én 4 éves korom körül már tekertem mint az őrült,de én is úgy hallottam, hogy később tudjuk csak megtanulni

2011. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!