Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van, hogy a fiam nem...

Miért van, hogy a fiam nem hallgat rám, az apjára viszont igen?

Figyelt kérdés

Annyira gáz, a férjem csak azt látja, hogy én mindig ideges vagyok, és panaszkodok a gyerekre, amikor semmi baj sincs vele. Rászólok, tovább csinálja, sikít, földhöz veri magát. Az apjának egy szó is elég.

Másfél éves, kisfiú.


2011. szept. 11. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy elég határozott, ilyen egyszerű a gyereked nem vesz komolyan.
2011. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
az enyém is jobban hallgat az apjára, mint rám. Lehet, hogy a határozottság miatt, bár szerintem inkább függetlenedni próbál tőlem.
2011. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem igaz. A határozottságommal semmi baj sincs, más kell, hogy legyen a baj!
2011. szept. 11. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont forditva van a dolog. A kisfiam rám hallgat csak, senki másra nem. Sem az apjára, sem a mamára, senkire. Talán még valamennyire a tanitó nénire, de rá is csak úgy, ha tornaórán különleges figyelemben részesitik. (Mondtam, hogy fárasszák le alaposan, úgy könnyebb vele. Ezt amúgy a férjem is tudja, de nála nem válik be, nem tudom, hogy miért.) Ez elég kellemetlen, mert senkire nem tudom rábizni, ha nekem valahova mennem kell esetleg. És azt sem jó látni, hogy pl az apjára sem hallgat. Persze, mikor megigéri nekem, akkor amig el nem feldkezik róla, jó fiú, de utána.....
2011. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szeparációs szorongás. Második voltam.
2011. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam. Nálunk is így van, de mi ezt azzal magyarázzuk, h egész nap velem van, játszunk, bohóckodunk.. stb. szóval pajtás-anya vagyok, apa az már ő is játszik vele, de ő nem pajtás hanem az apa akire "felnéz".
2011. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!