Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Így felfázhat? Gyerkőcöm 3...

Így felfázhat? Gyerkőcöm 3 hónapja nem hord napközben pelenkát, bilibe pisil, viszont a séták alkalmával kint is szokott a fűben. Most is szól ha kell, viszont már hideg van.

Figyelt kérdés
Kb.fél perc az egész,de félek felfázik..
2011. okt. 14. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ettől nem, csak ne pisije le a ruháját.
2011. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem fiam van. Eddig úgy pisilt kint, hogy leguggoltattam, mióta ilyen hideg van, azóta állva próbálom pisiltetni. Nagy meló, azt a kis kukacot úgy fogni, hogy jófele menjen a pisi és a ruhája se legyen olyan. Néha 1-2 csepp a végén kerül a gatyóra, de hát majd belejövünk. Mostanában próbálok olyan helyekre eljutni, ahol van wc (pl. ha a boltba megyünk hétköznap, akkor a családsegítőbe be tudom vinni, ott van nyilvános, normális wc és a bolt mellett van).

Mondjuk az én fiam már lassan 5 hónapja szobatiszta nappalra (25 hónapos), éjjelre 2 hónapja, úgyhogy már simán kibír pár órát pisilés nélkül.

2011. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!