Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor bizhatok meg benne...

Mikor bizhatok meg benne 100%-osan?

Figyelt kérdés
Most 3.hete hogy elkezdtük és a 2. héten szépen elkezdett szolni és volt 3 vagy 4 nap amikor nem is volt baleset. Erre tegnap meg ma egyszerüen eljátszotta az időt és becsurgott neki! Tudom, hogy vannak balesetek az elején, de kb mikorra várhatom, hogy mindig szolni fog? Vagy egyelőre még kérdezgessem vagy csak egyszerüen vigyem el pisilni? A nappali alvásnál már nincs gond, az éjszalkai az még pelenkás.
2011. szept. 12. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam okt végén lesz 3éves.Most júlis elején kezdtük a leszoktatást.Eleinte mindig kérdezgettem,hogy lesz e pisi,vagy kaki.És mondta,hogy igen,akkor mentünk a bilire,wcre.Éjjelre még pelusa van,bár már egyre nehezebb ráadni,és elég sokszor üres is a pelus.Ha már hosszú ideje nem volt wcn,még most is rákérdek.
2011. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezek szerint azért érdemes kérdezgetni még akkor is ha szépen szol már. Szoktam én csak nem tudom, hogy jot teszek vele vagy sem.. Na majd ehhez is felnövünk :D

Köszi a választ!!!

2011. szept. 12. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!