Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fog tartani a hányós...

Meddig fog tartani a hányós korszak? Bízhatok benne, hogy a 12. hétre elmúlik?

Figyelt kérdés
9+4 napos kismama vagyok,naponta kb.4x hányok:-(Már próbáltam mindent,de semmi sem segít igazán.Étvágyam van és dokival már beszéltem erről.A válasza:örüljek neki,h hányok,mert dolgoznak a hormonjaim:-)
2010. máj. 26. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz, de nem biztos, hogy elmúlik akkor, de ált. el szokott.
2010. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez teljesen egyénfüggő, nekem csak hányingerem volt és most kezdek egy kicsivel jobban lenni (14 hetes vagyok). A barátnőm pedig még a szülőágyon is hányt, neki sajnos nem múlt el. De bízz benne, hogy Nálad javulni fog a helyzet.
2010. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, alkati kérdés. Reméljük, hogy elmúlik 12 hetes korodra, de pl. nekem 20. héten múlt el:( Addig naponta többször, néha éjjel is:( De azért drukkolok, hogy neked elmúljon, általában a 12. hétre azért elmúlik.
2010. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én az 5. hónapig hánytam, amíg dolgoztam. Utána elmentem táppénzre, és a hányások abbamaradtak.
2010. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En 8 hetes vagyok. En is hányok napi tobbszor. Reggel ugy kezdem a napot, hogy bedugom a fejem a vécébe. Allandoan rosszul vagyok, hányingerem van, rossz a kozérzetem, de igy még munkába is kell járnom. En is alig várom, hogy tul legyek ezen az idoszakon.
2010. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 12 hétre elmúlt az émelygős, hányós korszak. Ennek ellenére a mai napig szokott olyan lenni, hogy egy bizonyos szagtól elfog a hányinger, és ilyenkor van hogy vissza is jön minden, pedig már 20 hetes vagyok.
2010. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a harmadik várandósság alatt még az utolsó, a 39. héten is hánytam, émelyegtem.
2010. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam úgy volt, hogy 1.hónapban semmi bajom nem volt, utána 3hónap hányásos időszak, most pedig megint tök jól érzem magam! Próbáld ki az alkohol mentes sört, sok ismerősömnek segített (én nem próbáltam, mert nekem keserű a sör.

28hetes kismama

2010. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam, hogy a 7. hétig semmit nem éreztem, aztán utána meg reggeltől estig a hányinger. Nekem a 14. hétig tartott. Én vettem be rá B6 vitamint, az nekem segített egy pár órára, de utána megint kezdődött előről. Én levesen, meg gyümölcsön éltem, mást nem tudtam megenni. Próbáld ki a narancsot, mandarint. Remélem segít neked is:)
2010. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!