Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bizhatok benne? Ma voltam...

Bizhatok benne? Ma voltam ultrahngon, és a doki 80% -osan állította hogy kisfiú, én is meg a párom is láttuk a kukit.14 hetes vagyok, és a baba abszolút nem takarta magát, sima 2D volt.

Figyelt kérdés
Az orvosomnak 16 éves praxisa van,hihetek a tippben?a dokiban bizok csak a párom beszélte tele a fejem hogy nem e koldokzsinor volt. mi pedig picike kukit láttunk
2011. szept. 5. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ennyi idősen a miénk is kisfiú volt, a 28. heti 4d-n lett belőle kislány:)
2011. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hihetsz neki, nálunk bejött amit már 12 hetesen megtippelt a doki, de akkor még nem vettem készpénznek, sőt én úgy igazán csak a 4-5. uh-n hittem el, hogy milyen nemű. :)
2011. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem hihetel neki

GRATULÁLOK A BABÁHOZ:-)

2011. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát én még elég messze vagyok ettől, de nekem a szüleim mesélték, hogy rólam végig azt hitték, hogy fiú leszek, az orvos egyfolytában ezt állította:D Aztán amikor megszülettem nagy volt a meglepetés:D 18/L
2011. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vàrjàtok meg a következöt uh is hogy ott mi lesz vagy menjetek 4d uh-ra el
2011. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a következő uh-t. Az6 én orvosom 14 hetesen még azt mondta, hogy korai lenne találgatni, aztán egy másik 18 hetesen biztosra mondta, hogy lány, azért még megvártam az én dokimat, 24 hetesen mondta, hogy kislány lesz. Hozzáteszem, nem mondtam neki, hogy egy másik már véleményezte a nemét. Most már elhiszem, de azért várom, hogy 4D-n mit mondanak.
2011. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hetesen a genetikán mondták,hogy kisfiú és mi is láttuk a kukacát..de egyenlőre még nem vettem készpénznek..Most megyek csütörtökön a fogadott dokimhoz..Jó alaposan megnézetem vele...:)

Már van egy 2,5 éves kislányunk...:)


27hkm..

2011. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
20 hetesen megyuk 4D-re, igazábol nekem mind1. nem tudnék választani, mindketto johetne, csak egészséges legyen, de a kukija olyan aranyos volt, láttam a dokin hogy biztos a dolgában.
2011. szept. 5. 12:52
 9/12 A kérdező kommentje:
ugyes orvos, elso terhessegemnél is mindjárt mondta hogy kávészem és az is lett,puncis, rajta kivul még 2 doki is mondta.de o volt az elso aki mondta:-)
2011. szept. 5. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt és tényleg fiú lesz azóta már 2 különböző ember mondta+ azóta nála is voltunk megint és már Ő is tutira mondta. Én is láttam ugyanúgy mint Te de nem akartam hinni a szememnek mert kislányom van és azt hittem Ő is az lesz. :O
2011. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!