Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok országon belül...

Ajánlanátok országon belül olyan gyerekbarát szállodát, ami természetközeli környezetben van?

Figyelt kérdés
Szeretnénk valahová a 2,5 éves kislányunkkal elutazni.Olyan helyet keresünk,ahol a szállás valami erdős,fás részen van(nem szeretnénk városon belül megszállni),és a szálloda területén található játszótér is,vagy valami gyerekeknek való kikapcsolódás.Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 12. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soproni Hotel Fagus. Pont olyan, amilyet leírtál.
2011. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez is pont olyan, nem Zircen van a szálloda, hanem kint az erdőben.

Tartozik a szállodához egy kedves játszótér. Van kismotor, bicikli, biciklihez gyerekülés, rengeteg játék, mindenhol játék, etetőszék, gyerekpohár, gyerektányér, gyerekmedence szintén tele játékkal, stb

Nagyon jó hely, szívből ajánlom.

2011. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Grandhotel Galya-Galyatető.Kertben mini vadaspark,játszótér,Bent játszószoba és még fürdeni is lehet ill. 100% fás környezet :)
2011. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont a legutolsót akartam írni én is. :) A galyatetői Hunguest Hotel nagyon jó. :)
2011. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fekete Völgyi Panzió


A Börzsöny közepén van, tartozik hozzá kis játszótér, fedett gyerekmedence, a kisvasút ott van a közelben. Bár ezenkívül "csak" túrázni, kirándulni lehet a környéken, nem tudom mennyire izgalmas ez hosszabb ideig egy 2,5 éves gyereknek.

2011. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
off: bocs kérdező, de jó a kérdésed, még nekem is jól jöhet, ezért elteszem :o) Nektek jó válogatást, úgy látom lehet :o)
2011. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindegyik nagyon szuper hely,már csak választanunk kell:)
2011. szept. 13. 07:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Kolping Hotel - Alsópáhok

Szuper hely!!!

2011. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!