Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesetekre jellemző mostanáb...

2 évesetekre jellemző mostanában az akaratosság, hiszti, makacsság, dac?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze meg a 3 évesekre és 4 évesekre is,ez megjelenik kb 1.5 éves korban aztán elmúlik,majd megint jelentkezik.az én 2.5 évesem most jelenleg(lekopogtam)nem az.de hullámokban jön elő nála és van hogy változó is épp mi az amit produkál.
2011. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyém is 2,5 éves, az utóbbi pár napban olyanokat hisztizik, de már ő sem tudja, hogy miért
2011. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ajjaj!!!!" éves és 3 hónapos mint egy hisztigép,akaratos,puffog,duzzog és fiú.

Már tanástalan vagyok verni nem szeretném soha de ez már így nem mehet tovább.Kikészülök tőle teljesen.Nagyon nem fogad szót,nem pakol össze.ha nem kap meg valamit ordít...áhh kinőhetné már

2011. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De hogy érted azt, hogy "mostanában"? Mindig is jellemző volt.
2011. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, félreolvastam a kérdést, bocsi!!!!
2011. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
két hete hisztizik ha fürdeni kell, ha enni kell, ha nem azt adom rá amit akar, ha kiveszem a hintából, ha nem z van amit akar, két éves és van mellette egy két hónapos, már teljesen kikészít,remélem alább hagy nála.
2011. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!