Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiú pisiltetése? Néhány...

Kisfiú pisiltetése? Néhány kérdésem volna.

Figyelt kérdés

Mennyi idős korától tudja megfogni a kukiját?

Idegen helyen, ahol csak magas (normál) WC van, hogyan lehet pisiltetni?

Mennyi idős koráig vihetem be a női mosdóba?

A végén mindig rácsöpög a ruhájára, ez ellen mit lehet tenni? (Amikor a szabadban a fához megyünk.)

Köszönöm!


2011. szept. 15. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 27 hónapos. Már 3 hónapja nappalra szobatiszta. A kukiját már fogja,úgy pisil,de még segítenem kell neki,mert közben elengedi és akkor csupa pisi lesz minden. Idegen helyen én leterítem a WC ülőkét papírral és ráültetem,nekem így a legegyszerűbb. A női mosdóba szerintem 5-6 éves koráig simán be lehet vinni. Ha kint pisiltek a szabadban a fánál,jól emeld ki a kukiját és akkor nem csöpög rá az utolsó pár csepp sem a ruhájára.
2011. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kikísérem, rááll a lábamra és úgy a legmagasabb vécét is feléri. Pedig nem magas növésű.

A másik soha nem ültetném rá közös vécében a vécére, rááll az ülőkére és akkor leguggol, így olyan mintha guggolva pisilne, kakilna a szabadban. És előtte jól teledobálom a vécét papírral, hogy még véletlenül se fröccsenjen vissza a víz.

2011. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mi nyáron kezdtük a szobatisztaságot.kb 32hónapos volt.Eleinte bilire ült még a pisinek is.majd apja megmutatta,vagy elleste tőle hogyan kell a kukit megfogni.Azóta simán állva pisil a wcbe,ami normál méretű.(a fiam olyan 98cm magas)nagydologhoz szűkítőt használunk.

Kint egész le a bokáig toljuk a nadrágokat.Így a végén ha kicsit megrázza,nem csöpög össze.De mióta ovis,kéri a wc papírt,hogy megtörölje a hegyét :-)

passz,hogy meddig lehet bevinni a női mosdóba-de 4-5éves koráig szerintem semmi kivetni való nincs benne.Úgysem látják,hogy ki van a fülkében.Meg inkább egy kisfiú menjen a női mosdóba,mint egy felnőtt anyuka a férfibe.

Amúgy az esetek 90%ban van nálam vagy popsitörlő vagy intim törlő,ha kellene nagydolgot végezni,azzal törölném le(még magamnak is)

2011. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 25 hónapos és nálunk nagy gond a pisilés ha utcán jön rá,mert nemhajlandó guggolva pisilni csak állva és akkoris úgy hogy lekell venni mindent alulról mert csak széttárt lábakkal tud pisilni.Nemtudom milesz ha hűvösebb lesz mert akkor már neccesebb pucérra vetkőzni!Akármennyire is szeretném nemhajlandó máshogy.Amúgy a bilire ráül,de nem hurcolászhatom magammal mindenhová elég nevetséges lenne:)
2011. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!