Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Néhány napja már csak alváshoz...

Néhány napja már csak alváshoz használunk pelust. Az baj, ha nem váromm meg, míg szól, hogy "pisi"/"bili", hanem ráültetem?

Figyelt kérdés
Általában ilyenkor is pisil.
2011. aug. 29. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod hogy nem adsz rá. Én sem adtam és első perctől nem pisilt az ágyba, mikor felébredt, a bili volt az első. Hány éves? Az enyém 2 és fél.
2011. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az enyém 1,5.
2011. aug. 29. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor még hagyhatod szerintem. Semmiről nem vagytok lekésve.
2011. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szól és történnek balesetek, akkor még hagyjad, jövő nyáron is még csak 2,5 éves lesz. Ha meg szívesen ül a bilire és egyből produkál is bele, akkor azt csinálhatjátok, csak ne hagyd rajta ülni 1 órát, mert annak viszont ennyi idősen még semmi értelme!
2011. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, de ez még nem szobatisztaság.

Az a szobatisztaság, amikor a gyerek szól, hogy pisilnie/kakilnia kell.

Ezt én erőltetésnek nevezem. Nevezhetjük szoktatásnak is, de szerintem ő még pici hozzá.

2011. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az esetek nagy részében ő szól. HA úton vagyunk,vagy játszótéren, akkor szoktam megpisiltetni kérés nélkül. Remélve, hogy elkerüljük a baleseteket. Bilin nem ücsörög sokáig-bár szeretne. :)
2011. aug. 29. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a szobatisztaság felé vezető út.Nagyon jól csinálod,mert az utcai környezetben még nem biztos,hogy mindig szól,ezért jó,ha időközönként megpisilteted.Egy-két hónap és teljesen szobatiszta lesz.Az nagyon szép,ha ennyi idősen már szól is.Ügyesek vagytok!
2011. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4.

Ez így mindjárt másképp hangzik :)

Akkor jól csinálod.

2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!