Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csinaljam? Napirendunk...

Hogy csinaljam? Napirendunk valtozott a feje tetejen all.

Figyelt kérdés
Amiota kisteso megszuletett minden feje tetejen all.Nagyfiam 23hos,kisfiam 4hos.A nagyfiam igenyli az alvast d.u. van hogy 2,5-3 orat is alszik es en keltem.A kisfiam epp akkor kel fel es enne amikor nagyfiam aludni szeretne (11.30-12.30korul).Mire kisfiam ujra alszik es tudnam nagyfiamat altatni d.u.2-3 ora es az mar tul keso neki...Olyankor mar lehetetlen altatni,csak jatszik.Mert ugye mi meg mindig altatjuk.Van hasonlo cipoben jaro kismama?Mi valt be nektek?Hogy toljam ki vagy hozzam elore kisfiam etetset?
2011. szept. 18. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ha szoptatod akkor egyszerű nekem az vált be h a kicsi szopizik és a nagy mellettem a másik oldalon aludt hozzá bujt a hátamhoz és mikor a kicsi elaludt akkor átfordultam a nagyhoz aki addigra már majdnem aludt

no jó mi a nagyágyban aludtunk ez azért is volt jó mert így én is aludtam 1-2 órát

belül a kicsi középen én kívül a nagy :-))


de jó is volt akkor ....... mindig kipihent voltam :-)

2011. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja kihúztam az etetést a kicsinél lassan és a nagynál is hozzá igazgattam
2011. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, 21 hónap van a lányaim között. sokáig szenvedtem, mikor a kicsi még kétszer aludt, a nagy egyszer. Délelőtt 10-től délután 5-ig altattam...

Nekem segítség volt a nagymama, akihez átvihettem a kicsit is, a nagyot is, ha épp a másik aludt. volt, hogy elvoltak a másik szobában, csendben, így ki tudtam várni, míg a másik elalszik, de nem mindig...

Próbáld tolni a kajáját, alakítsd másképp, minden nap 10 percet tolj rajta. Kicsit lehet nehéz lesz, de menni fog.))

2011. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én a kicsit olyankor kint hagytam a nappaliban pihiszékben a nagy max 10 perc alatt elaludt. ha sírt a kicsi ingáztam. a nagy volt hogy elaludt mire beértem.

de én az elejétől azzal próbálkoztam hogy a kicsi is aludjon délben. kb 7- kor kelt, aludt az erkélyen babakocsiban 9-10- ig majd f1-2-ig és 5 körül egy fél órát. 8 hós kora óta 1* alszik ő is, így déltől 3- ig alszanak kb.

2011. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!