Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tegnap ovit kezdő kisgyermekek...

Tegnap ovit kezdő kisgyermekek anyukái! Milyen volt az első nap az oviban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csalódtam a fiamban. mint ha világ életében odajárt volna. Fél órát bent voltam én is, aztán eljöttem, két óra múlva vissza érte. Sírt, hogy nem akar eljönni, egész hazafelé vezető úton vissza akart menni. A nyakláncot a jelével büszkén viseli, ma már a szekrényét is tudta, hogy melyik az. :)
2011. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az unokahúgom tegnap kezdte az ovit, tegnap még minden szuper volt, de ma reggel már sírva kellett elvinni az anyukájától, mondjuk az is hozzá tartozik,hogy nagyon várta a kisfiamat ,hogy majd együtt mennek az oviba de sajnos ő beteg lett és nem tudott menni, remélem hétfőre már jól lessz és mehetnek együütt.
2011. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De jó!

Az én fiam is tegnap kezdett. Ő ott maradt egész napra egyedül, nem volt vele semmi gond, ma reggel is örömmel indultunk.

2011. szept. 2. 10:18
 4/10 A kérdező kommentje:

A de jó az első válaszolónak szólt!


Remélem gyorsan meggyógyul a kisfiad, és Ő is örömmel kezdi az ovit.

2011. szept. 2. 10:20
 5/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam igazából már nem most kezdi középsős lesz, csak vegyes csoportba járnak, ezért fog együtt járni az unokatesójával,szomorú is volt amiért nem mehetnek együtt az első nap, mert segíteni akart megmutogatni az uncsi tesónak, hogy is működnek a dolgok az oviban.
2011. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De aranyos kisfiad van!
2011. szept. 2. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi már hétfőtől elkezdtük a beszoktatást. 3 és fél éves a fiam. Minden nap otthagytam egy fél-fél órára - azzal nyugtattam meg, hogy kimegyek grissiniért a boltba, azt nagyon szereti - és tegnap már eljöttem reggel. Nem sírt, elfogadta, és semmi gond sem volt vele. Ebéd után mentem érte, vidáman mesélt arról, hogy milyen volt egyedül. :)


Ma már nyüszögött egy kicsit, amikor indultam haza, de kettőnk közül szerintem én álltam közelebb a síráshoz... :) Most számolom a perceket, hogy mikor mehetek érte.


Sajnos a mi barátaink is betegek lettek, ezért egy héttel később kezdenek, pedig nem erre készültünk. Jövő héten már biztos, hogy sokkal vidámabb lesz minden, mert a kis barátai, akikkel együtt bicikliznek itthon is, mind egy csoportba kerültek velünk. :)

2011. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi, egyébként nekünk tavaly nem volt valami zökkenő mentes a beszokatás, első nap még minden szép és jó volt aztán amásodik reggeltől kezdve sok-sok reggelen keresztül sírt,pedig akkor is ott volt az másik unokatesója(csak ő júniusban elballagott), meg a szomszéd kislány is, mindekkőjüket nagyon szereti de akkor nem érdekelte semmi.Az óvónők mondjuk azt mondták napközben nem volt vele gond, csak a reggeli elválás vislte meg nagyon.
2011. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alinaaa ***** válasza:
100%

Nálunk csütörtökön ünnep volt, így csak hétfőn kezdünk.

nagyon félek tőle, hogy fogja viselni. De ő nem idegeskedik, csak várja, számolja a napokat. mikor említem neki, hogy nem kell majd sírni vagy hasonló értetlenül néz rám, hogy ő ott szeretni fog mindenkit:)

Én parázom túl? Talán engem jobban megvisel mint őt?

Jó olvasni, hogy az apróságok ilyen jól beilleszkedtek:)

2011. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is így voltam, mint Te. Húú, most mi lesz, tuti hiányozni fogok neki, tuti sírni fog, tuti nem fog enni, tuti nem fog aludni, ... Őmondta, hogy ott szeretne ebédelni a többiekkel, és velük is alszik délután, én meg ráhagytam. Az óvónéni szerint olyan volt, mintha egész életében oviba járt volna. Mindenkivel barátkozott, beszélgetett, játszott. De én ma reggel is sírva jöttem el.
2011. szept. 2. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!