Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy végre szót...

Mit tegyek, hogy végre szót fogadjon a 3 éves fiam?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok tőle, ma már eljutottam odáig, hogy beállítottam a fürdőkádba és rányitottam a hideg vizet. Szinte senkinek nem fogad szót, és olyan dolgokat csinál. amik néha életveszélyesek ránézve. Elmagyarázom miért nem szabad, megérti, megígéri, hogy többet nem, erre másnap újból csinálja.
2011. szept. 22. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ismered-e a Jo Frost: Szuper dada című könyvet, nagyon jó tanácsokat ad, a könyv rendkívüli, nagyon sokat segített nekem. Olyan dolgokra hivja fel a figyelmet... nagyon jó öteleteket ad... (2900,-Ft, de megéri)
2011. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Neharagudj,de te nem vagy NORMÁLIS!

Hideg vízet egy 2 éves gyerekre?Gondolod ez használ?

Nekem is 21 hónapos a legkisebb gyerekem s most kezd igazán akaratos lenni,de ezt tudni kell kezelni.


4 gyerkőc anyukája

2011. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 4 gyerkőcös anyuka! A kérdező gyermeke 3 éves, tehát korban kicsit előrébb jár a te 21 hónaposodnál.

Én az első válaszolóhoz csatlakozva tudom neked ajánlani Jo Frost módszerét. Akár a könyvét olvasod el, akár a szuperdada c. sorozatot nézed meg a Life network-ön, hasznos dolgokat találhatsz bennük.

2011. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kisfiam 3! éves, és nem 2!

És igen, normális vagyok, mert csak a hideg víz hatására hagyta abba az őrjöngést!

A normális válaszokat köszönöm szépen, megkeresem itt a neten a sorozatot, és ha megtalálom valahol akkor a könyvet is meg fogom venni.

2011. szept. 23. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még egy 3 éves is kicsi,legalábbis nekem a 8 éves fiamat is el szokta kapni az ékszíj,olyan eleven.

A fiúk mindig is elevenebbek s erőszakosabbak lesznek.Én ezt már csak tapasztalatból mondom!

2 kisfiú s 2 lány anyukája

2011. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!