Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a 3éves 4hónapos...

Mit csináljak a 3éves 4hónapos lányommal, hogy végre ne pisiljen mindenhova?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy 2,5évesen leszokott a pelusról,de késöbb született egy kis tesoja.Azóta(8,5ónapja)állandóan bepisil.már az egész lakás tiszta pisi,mert nem képes szólni mikor kell neki.Probáltam már szépen,csúnyán,büntetni,türelmesen,de sehogy nem használ.Adjak vissza pelust rá?Vagy mit csináljak,már tiszta ideg vagyok töle.!!:(
2011. szept. 28. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Néha nálunk is előfordul 3 éves .


egy éve szobatiszta de a kistesó miatt.... ismerős.


én azt szoktam hogy ha észreveszem hogy valahová odapisilt akkor szólok neki hogy jöjjön oda és mondom hogy nem szabad .

" szerencsére" a ruháját ha abba is csurgott mindig kiviszi a szennyesbe.

erre mindenképp kérd meg. érezze hogy nincs baj de az a lényeg hogy szóljon ha baleset van. szv. ne szídd meg akármilyen mérges is vagy . a pelust én nem adtam vissza mert 11 hónap megbízható szoba és ágytisztaság után pisilget be kb. hetente 1x amikor eljátsza az időt.

2011. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:)Az a baj,hogy ő még akkor se szól ha már csupa pisi a bugyi és ha szolok neki,hogy vegye le nem akarja.Ő is beviszi a szennyesbe ha végre lekönyörgöm róla.:(:P
2011. szept. 28. 13:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és ő nem egyszer egyszer pisil be hanem egy nap legalább 5-6szor.
2011. szept. 28. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy visszaesett, már nem szobatiszta, és vissza kellene adni a pelust. Nincs még elkésve, hogy leszokjon 2,5 évesen egyáltalán.

Mi kislányunk is egy nyáron totál szobatiszta volt, aztán bekerült bölcsibe, és újra kellett pelusozni. A változások csinálják ezt velük, de ne félj, ez nem jelenti, hogy örökre pelusos lesz. Ráadásul még csak nem is 4 éves. Nyugodj le, fogadd el, add vissza a pelust, és néhány hét múlva próbálkozzatok újra. Lehet féltékeny is, és igényli a foglalkozást, a kistesó miatt. Mindenesetre ne aggódj, minden rendben lesz.

2011. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szidás és büntetés a lehető legrosszabb amit tehetsz.
2011. szept. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem 2,5 éves,csak annyi volt mikor elhagytuk a pelust.Most már majdnem 3,5éves.Mindenesetre ma már kapott pelust magára.
2011. szept. 29. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!