Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. Mitől lehet ilyen...

S. O. S. Mitől lehet ilyen hosszú ideig hasmenése?

Figyelt kérdés
Kislányom múlt hét hétfő óta beteg. Lázzal és hányással kezdődött. Ez pár nap alatt megszűnt, de a hasa még mindig megy. Már nem annyira mint az elején. Naponta háromszor-négyszer van széklete. Már háromszor voltunk orvosnál. Kapja a gyógyszereket. Mit tehetnék még? Vigyem vissza megint? Már nagyon aggódom.
2011. szept. 23. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szed? Mellé adsz valami székletfogót, pl. Smecta port?
2011. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképp visszavinném, de legalábbis kikérném a doki tanácsát akár telefonon! A hasmenésre oda kell figyelni, vagyis a folyadékpótlásra, mert gyorsan lehet belőle probléma!
2011. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kap Smectát, Enterolt és még egy gyógyszertári keverésű kanalast.
2011. szept. 23. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 hétig tartott, antibiotikum kúra ellenére. Meg kapta a Normaflore-t és a Smectát is.

De a legjobb, ha felhívod a rendelőt, és megkérdezed, mi legyen? Mert én is annyira aggódtam, mint te, hogy nem múlik a hasmenés, de telefonon mondták, hogy ez normális, ne izguljak. (Könnyű azt mondani.)

2011. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

adnék neki probiotikumot (normaflore asszem csak egyféle törzset tartalmaz, pro+kid asszem hatfélét) meg diétáztatnám

a napi 3-4 széklet híg vagy elfogadható állagú?

2011. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igaz,az én fiam csak 15hónapos,de majdnem egy hónapig fosott.akármit evett ivott,egyből jött ki belőle.se láz,se más tünet.szinte folyt belőle.ennek ellenére étvágya volt(lett volna),és jó kedélyű is volt.az első hetet arra fogtuk,hogy elrontotta a gyomrát a dinnyével.kapott smectát,és pro kidet.majd csak nem hagyta abba,akkor székletminta,ami negatív,vizeletminta negatív,és vérvétel-szintén negatív.ez heti egy orvos látogatás.már adtam neki normaflort is,és humana elekrolites vivez.ami nálunk végül is hatott,a PROTEXIN RESTORE.(és a levegőváltozás,elvittük anyumhoz)a port napi 1x kell adni,étel italba belekeverhető,minimum 5 napig.a DMben is kapható.olyan 3700.-körül van.(15 adag van benne)

és végül az ok:egy kis őrlő fog bújt elő 3 hét hasmenés után

2011. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!