Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 év közötti (nem pelenkás)...

2-3 év közötti (nem pelenkás) gyereketekte adtok, vagyis fogtok adni hussz ujjú body-t? Érdeme venni és hol?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy veszek télire, hogy ne legyen kint a dereka, mérettblázat szerint(Scamp) 110-es kellene, hogy nem legyen rövid az ujja.

Bp-en lehet valahol kapni?


A Scamp nem hoz fel csak max 104-est, Brendon szintén


C&a-ban sosem láttam ilyen nagyot.


2011. szept. 23. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor már trikót vettem,ill. a meglévő badykat úgy használtuk, hogy nem csatoltuk be alul, viszont elég hosszúak voltak ahhoz, hogy ne legyen ki a dereka.
2011. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én már nem adok rá bodyt, mert a trikó vagy póló elég a kisgatyához(fiú). főleg ha gyorsan kell wc-re menni, baj lehet a kapcsolgatással.
2011. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes egy ekkora gyerekre bodyt adni, ugyanis ha nem tudja kikapcsolni amikor pisilnie kell, megtörténik a baleset, ami lehet hogy rosszul érinti. Inkább vegyél neki atlétát, amit a harisnyába húzol, így sem lesz kint a dereka és tud maga vetkőzni.
2011. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a tescóban vettem, sima fehér, de 100% pamut. Az ujja nem igazán fontos szerintem, úgyis kap fölé valamit még. Mondjuk ami van nekünk , az 2 évesnek van előarányozva, de még jó (28 hónapos) ; lehet attól van még nagyobb is, azt nem tudom.
2011. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2 éves fiamra én sem adok már, nem is tervezek venni sem. Inkább 1 számmal nagyobb pólót adok rá (csak hosszban tűnik fel, hogy nagy), télre meg atlétát veszek neki.
2011. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem veszek bodyt, mióta szobatiszta. Előnyben részesítem a hosszú pólókat, amiket be lehet tűrni a gatyóba, és ha tornamutatványokat csinál, akkor is csak ritkán csúszik ki neki :)
2011. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tavalyról max 2 hu body-ja van, de szerintetem simán kitűrődnének, 92-es a méretük

Márciusban 90 cm magas volt, most meg már 97


Gonoltam veszek kettőt


Hu felsői vannak, de az alá meg ujjatlan body kellene.


Nem tudom, ez csak egy gondolat volt.


Mostanában rámtört az "annyi mindent kellene venni"

érzés:-)))

2011. szept. 23. 14:20
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg hülye ötlet volt
2011. szept. 23. 14:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem adok rá bodyt, nem kell oda már a punihoz a patent.

Vettem pici trikókat, azt adom majd a póló alá.

Nem lóg ki a dereka, akárhogy tornázik, már kipróbáltam.

2011. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedden vettem trikót a fiamra 5db a tescoban. Fini puha az anyaga, és hosszú.

A gatyóba betűrve kényelmes neki(nincs kint a dereka viszont bilizni egyedül is tud tőle)

Erre egy vékonyabb pulcsi elég.

2011. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!