Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megbűnteted a gyerekedet, ha...

Megbűnteted a gyerekedet, ha összekoszolja magát?

Figyelt kérdés

Családi házban lakunk,kisfiamat nyáron a szünetben naponta többször fürdettem le,öltöztettem át,mégis ha a szomszéd kislány átjött megdöbbenve szaladt hozzám,hogy milyen koszos a kisfiam aki éppen a homokozónkban játszott,mondtam neki a probléma nem itt kezdődik :-) .

Természetesen evés előtt ,wc használat előtt és után kezet mos,minden nap zuhanyozik.


2011. szept. 24. 14:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

[link]


Ő a lányom. Varacskosdisznó. Sarazott egy kicsit. Utána slaggal lecsapattam, be a kád vízbe, tiszta ruha.

Sosem csináltam ebből problámát, még akkor sem, ha egy drága, vagy új ruhája lett koszos.

2011. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

[link]

egyik előző válaszoló vagyok.ez meg az én fiam lába.gondolhatod ezek után milyen volt a ruhája:-)

2011. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"A boldog gyerek mindig koszos!"

Nálunk ez a szállóige mostanság. Egy általam nagyon tisztelt, 3 gyerekes kolléganőmtől hallottam egyszer.


Tehát nem büntetem, dehogyis!!!!!

2,5 éves fiúcska anyukája

2011. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

21:44


:DDD És mellé érdemes megfigyelni a nindzsa beállást!


Szövegbuborékban mellé lehetne írni:

" Ha hozzányúlsz a saramhoz, szétrúgom a seneked! "

2011. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!