Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem baj? 2 éves fiam csunyán...

Nem baj? 2 éves fiam csunyán megfázott holnap viszem orvoshoz beadtan neki teába egy egy negyed talán még annyi se coldrexet! Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Merész vagy az biztos!Ha eddig nincsen baja akkor már nem is lesz de máskor ilyet ne csinálj!Ezek a gyógyszerek nem nekik valók hiába adod kisebb mennyiségben!de ha elérhető a dokitok akkor inkább hivd fel biztos ami biztos én nem vagyok orvos..
2009. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz semmi baja tőle!Én aszpirines teát adtam neki és ha nem volt lázas felöltöztettem nadrág, hosszú ujjú póló,zokni és jól bebugyoláltam paplannal,hogy izzadjon.Mellette pedig itatni!!!
2009. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokit is,és ha jó akkor legközelebb is adhac neki,ha csak az van othon.
2009. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi baja adtam neki estére Acc-t és mint ha eltünt volna a megfázás!!!HÁLISTENNEK!!!Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 27. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
22:18 Az ACC a babáknak is jó,nyugodtan adhac.A nagyobb fiam miatt nekünk csak az van ithon.Három honaposak voltunk,mikor a dokinö 1/2 csomag ACC-t mondott.Lándzsás utifüvet is probáld ki.Mi mielött dokihoz kerülünk én azt adom és ö majd felirja ami kell neki és amennyi kell.Volt rá példa,hogy maradt a 3*kiskanál utifü.Gyogyulást kivánok!
2009. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Már nem túl friss a kérdés, de remélem még olvassátok:Szóval van gyerekeknek való ilyen forróital is. Neocitranban. Az aszpirinnel kapcsolatban én meg valami műsorban hallottam, hogy gyerekeknél óvatosan kell vele bánni.POntosabban nem ezt mondták, hanem sokkal riasztóbbat, de nem akarok senkit se rémísztgetni. Inkább kérdezzetek meg orvost, mielőtt ilyesmit adtok neki.
2009. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!