Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baby Born vagy Chou-Chou baba...

Baby Born vagy Chou-Chou baba vagy egyéb? Melyiket ajánljátok 2,5 éves lányomnak és miért?

Figyelt kérdés
Illetve Baby Born-on belül van fürdethető, mini, pisilős stb. ezek közül melyiket?
2009. ápr. 26. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ezekre a márkás babákra költeni (egyenlőre). Nekem is 2 és fél éves a lányom, van 4 nagyobb babája, (egyik még az enyém volt), de igazából csak az egyikkel játszik. Kb. 3 ezer forintért vettük, textil a teste, különböző hangokat ad ki attól függően hol nyomjuk meg (hasán, kezén, lábán), van cumija is, ha bedugjuk a szájába, cuppog. Ezt az első szülinapjára kapta, azóta bírja strapát.

Nézz körül játéknagykerekben, és a hipermarketekben, mi ez utóbbiban vettük.

2009. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem is felesleges ennyi idős kislányak ilyen drága babát venni. Az én lányom három évesen kapott egy chou chou-t, rá egy évre egy baby born babát, de egyikkel sem játsott, csak az ikeás macijával. Ha nem kapja, én biztos nem vettem volna meg neki.

Viszont most már hat éves és nagyon vágyott egy baby annabellre, és mert hamarosan kistesó születik, így karácsonyra megleptük vele. Az már nagyon tetszik neki, a többi baba csak porfogó.

Igaz, nekem inkább playmobilos, mint babás. Remélem azért, ha meglsez a hugi, tényleg játszik majd vele.

Szerintem várj még egy évet vagy kettőt, mert az iylen babáknak súlyuk is van, nem nagyon tudják sokáig cipelni.

2009. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!