Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csinált olyat a gyereketek...

Csinált olyat a gyereketek kis korában ami titeket kellemetlen helyzetbe hozott?

Figyelt kérdés
Mik voltak azok? mesélnétek párat?
2011. jún. 5. 20:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony előtti nagy bevásárlásnál elrikkantotta magát a bevásárló kocsiban ülve:Anya,most is veszel magadnak bort?

Millióan voltak,égtem mint a Reischtag,zugivó mama,a vicc igazából az,h csak főzni veszünk bort,azt is nagyon ritkán-kb 2x egy évben-,mert egyébként néha kapunk rokonoktól rendes bort 1-2 üveggel,amivel aztán hónapokig kihúzzuk,mert nagyon keveset iszunk.A mai napig nem tudom honnan vette.:DDD

2011. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
:))
2011. jún. 6. 14:44
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Orvosnál voltunk, persze jól tele volt a váró... :)

A fiam pedig pukizott, de nem olyan hangosat, csak mi hallottuk mellette, de persze ő elkiabálta magát, hogy: - Anya, pukiztaaam!! És többször is elmondta és már mindenki röhögött a váróban. :)))

2011. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi a buszon utaztunk és egy bácsi leült elénk. Nem volt túl ápolt a tag a kisfiam meg hangosan kezdte mondogatni, hogy anya bácsi fülébe piszok van. 2 éves volt akkor.
2011. szept. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Az én lányom 3 éves és pont tegnap volt egy ilyen eset.Elmentünk a gyermekorvoshoz megfázással.Már meggyógyultunk, csak kontrollra mentünk.2 órát várakoztunk mert tömeg volt.Az én lányom persze nem bírta a várakozást és ilyeneket csinált, hogy el kezdett a doktornő ajtaján dörömbölni, és kiabált, hogy doktor néni engedj be.Aztán a kuka tartalmát majdnem kiborította.Jah igen, és ő is hangosan el kezdte mondogatni boldogan,hogy Anya pukiztam.:)
2011. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
a nagyobbik kisfiam -aki már 8 éves-, kb. három éves lehetett. Egyik nap elmentünk a boltba, és a kasszánál, ahogy mindig oda állt a pénztáros mellé a pultba. JÓ ismerősünk volt. Aztán véletlenül a csaj leejtett valamit, a kisfiam lehajolt érte, aztán elkezdte kiabálni, hogy olyan szőrös a lábad mint apáé:) hát a mai napig eszembe jut ez a szitu:)
2011. szept. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 2 éves ,mikor bent voltunk egy üzletben köszöntünk egy ismerösünknek aki idös volt de" jól" kivolt sminkelve.Kisfiam elkezdte mondani" ki ez csúnya néni "?de hangosan töbször elismételte.Hát égett a fejem és a páromé is nem gyöztük csititgatni .
2011. szept. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom két és fél éves volt, amikor ez megesett. Felszálltunk a buszra (BKV), mondtam neki, hogy ülj le, van ott egy hely (én a babakocsival maradtam mindig). Lányom odanézett, majd jó hangosan megszólalt: anya, nem ülök oda, büdös bácsi van ott! (valóban egy ápolatlan fazon ült a kiszemelt szék mögött, nekem csak akkor tűnt fel)
2011. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kettő cikis sztori is eszembe jut.

Egyik,mikor mentünk az oviba,látott egy bácsit,akinek nagyon-nagy hasa volt. Jó hangosan elkiabálta magát;"Anya oda nézz mekkora hasa van a bácsinak!! Miért??"

Másik:Nem sokat aludtam akkor éjjel,így reggel félkómásan csak benyúltam a szekrénybe,hogy kivegyem a kék pólómat. Már kint az utcán vettem észre,hogy hálóing!! Hangosan meg is jegyeztem én ezt magamnak. Egy ismerős nénivel találkoztunk,és rögtön elújságolta neki a nagy hírt,hogy én miben vagyok. Megkértem,hogy a boltos lányoknak már ne mondja meg,mert nekem ez kínos,okosan meg is ígérte. Erre,mire beértünk megkérdezte tőlem,hogy"anya miért vagy te hálóingbe??"

Amit ígért megtartotta, nem mondta el senkinek,csak engem kérdezett meg! :)

2011. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Fehérváron sétálunk akkor 3 éves kislányommal,húsvéti díszek voltak az üzletek kirakataiban.Az egyikben voltak különbözö tojások is mire az én kislányom elkiabálta magát Nézd anya szaros tojás! Igaz ,hogy pici fürj tojások voltak de a mamánál ilyenek a szaros tojások.
2011. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!