Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet az oka fogzás annak,...

Lehet az oka fogzás annak, hogy 19 hónapos gyermekem már 3 hónapja minden éjjel 4-5 alkalommal is felébred?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, fogzás korábban nem viselte meg a lányomat.Vagy aggódnom kellene, hogy komolyabb dolog van a háttérben?
2011. szept. 30. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet a fogzás. Legalábbis mi is arra gondolunk, mert nálunk is ez a helyzet, csak éppen az én lányom 18 hós. Azért most a hátsó fogai jönnek. Nem hiszem, hogy kellemes. Mi annyit teszünk, hogy nem adunk neki semmit olyankor ( mármint enni vagy inni) hanem visszaaltatjuk, hogy ne szokja meg, ha felkel akkor van valami program. Ha nagyon ordít, akkor tudjuk, hogy a foga és kapja a Panadolt, és utána általában már nem kel annyit. A másik, amit még én gondolok, hogy ilyenkor nem alszanak olyan mélyen, és lehet valamire megébred, akár pisil és arra, vagy valami hangra, de remélem inkább csak a foga.
2011. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónapja? tuti nem fogzás. ennyi ideig nem gyötrik a fogak szerintem.
2011. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi Mindegyőtöknek!

Én is sokallom a 3 hónapot.De azért a fogára gondolok, mert egyszerre 1 vagy 2 hét alatt most kijött 3,de még a 4.(ami szintén szemfog)nem.Talán akkor megbizonyosodok róla, ha a 4. is kibújik, és véget ér az éjszakázás...

Szerencsére mindig hamar visszaalszik,de én nem....így marha nehéz,de az egész család már kivan fáradva teljesen.

2011. szept. 30. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!