Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehetne Magyarországról...

Hogy lehetne Magyarországról örökbe fogadni egy afrikai árva kisgyermeket?

Figyelt kérdés
El lehet-e ezt intézni egyáltalán? Vagy úgy lehet megoldani, ha az ember ott fogadja örökbe, és utánna hozza el ide?
2011. okt. 1. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak ott fogadhatod örökbe. De vannak ügynökségek amelyek ilyet intéznek
2011. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet kérdezni, hogy miért pont afrikai árvát akarsz?
2011. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg lehet kérdezni:) Az igazság hogy annyira aranyosak és gyönyörűek az afrikai kisgyerekek, és annyi az éhező közöttük. Máshol is nyilvánvalóan sok árva van (pl:Mo.), de legalább nem éheznek annyira/ nem halnak éhen annyian mint Afrikában.

köszönöm a válaszokat.

AZ örökbe fogadási procedúra, olyan hosszadalmas mint itt?

ÉS az nem probléma, ha valaki nem állampolgára annak a bizonyos országnak?

2011. okt. 1. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamelyik afrikai nagykövetségen tudnak erről pontosabb felvilágosítást adni.

Én is szívesen bevállalnék 1-2 max 3 picit onnan, megmentenénk... Csak egy ici-picivel nagyobb lakásban élnénk -vagy legalább telne nagyobbra...

2011. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, sehogy. Nincsenek ezzel foglalkozó ügynökségek.

Elvileg arra van lehetőség, hogy kiköltözz az adott afrikai országba, ott elkezdj életvitelszerűen élni, valahogy örökbe fogadni a gyereket, és hazahozni. De ez iszonyatos pénz és energia.

2011. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!