Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mibe kerülhet két gyerek...

Mibe kerülhet két gyerek mellé 3 és 1 évesek) egy egésznapos bébiszitter (hétfőtől péntekig) egy hónapra?!

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Minimum napi 3000 ft szerintem.
2011. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3000???

Én még 6000-ért sem vállalnám:( Hatalmas felelősség 2 ilyen kicsi gyerek.

Én óránként 800ft-ot szoktam kérni,

egy 2 évesre szoktam nagyon gyakran vigyázni.És nekem is van egy 15 hónaposom.

2011. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jár hozzánk egy hölgy takarítani, alapból gyermek szakápoló, a kórházi munkája mellé kiegészítésképpen vállal takarítást vagy gyerekfelügyeletet. Ő óránként ezer Ft-ot kér (vagy takarít, vagy gyereket vigyáz, a kettőt nem vállalja együtt) és azt kell mondjam, ő még a nem túl drága kategória.

Szerintem jobban kijönnél anyagilag - már ha számít az anyagi vonzata a dolognak - ha családi napközibe vinnéd a csemetéket. Nálunk vidéken ez kb. 45 ezer/hó/gyerek. Ebben a kajájuk is benne van. Ha ezres órabérrel számolsz, akkor az havonta 160-ba beleugrik és ehhez jön a kaja. Mindez feketén. Ha be is jelented - ha egész napot vállal egész hónapban, akkor lehet, hogy kéri a bejelentést - akkor nagyjából a duplája, mire a járulékokat kifizeted.

2011. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!