Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tehet egy bébiszitter ha...

Mit tehet egy bébiszitter ha a gyerek engedetlen?

Figyelt kérdés
Bébiszitter munkával kapcsolatban lenne kérdésem, főleg tapasztalt anyukákhoz. Ha mondjuk nagyobb (3-4 éves vagy idősebb) gyereket bíznak rám, és engedetlen, nem csinálja, amit mondok, mit lehet tenni? Megütni nem akarom, meg gondolom, nem is szabad, csak ha a szülei mondják, hogy pl. rácsaphatok a kezére, ha rosszalkodik. Tudom, vannak ilyen bevett módszerek, büntisarok, eltiltás ettől-attól, de azt tapasztaltam, hogy ha olyan ember bünteti meg őket, akiket kevésbé ismernek, akkor a büntetést se veszik mindig komolyan, büntisarokból kiszaladgálnak, tiltás ellenére bekapcsolják a tévét stb. Ilyenkor mit lehet kezdeni velük?
2011. ápr. 30. 13:50
 1/3 Hard Core válasza:
18%
Megnézeted vele a paranormal activity Című filmet utna olyan kezesbárány leszz de olyan ;)
2011. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

A bébiszitternek 90%-ban szót szoktak fogadni.

Amúgy, figyelemelterelés, konstans szórakoztatás, vicces alkuk, kitartás, hidegvér.

Én átharapnám a bébiszitter torkát, ha megütné a gyerekemet. Elvileg ő szakszerű képzést kapott, ez nincs benne az tuti!

2011. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Olyan helyre, ahol felszólítanak, hogy üsd meg a gyereket, ha engedetlen, soha nem mennék.
2011. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!