Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak nekünk megy ilyen nehezen...

Csak nekünk megy ilyen nehezen az overál vásárlás?

Figyelt kérdés
3.5 éves kisfiamra nem találok rendes overált. Aminek jó a hossza, rövid más része,és fordítva... Több száz aukciós overált is megnéztem, de semmi. Hozzá tartozik, elég nagynövésű, tehát inkább 5 évesekre való ruhák jók rá.
2011. okt. 10. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, mennyit szantal ra, de a H&M ben egesz jo overallok vannak, persze fel kell probalni a meretek miatt.
2011. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak: milyen árban vannak?


Igen én is még csak a nézelődésnél tartok ,de azt hiszem marad az új drága overall.Nincs semmi normális ami nem aranyárban lenne használtan.

2011. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem magyarorszagrol irok, de a H&M nek mindenhol ugyanaz a kinalata - olyan 20-25 eur/darab
2011. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Intersportban a kétrészes Etirel nagyon jó, nekünk mindig az van (egyrészes is), most 30 ezer helyett kuponra 15 ezer. Szélálló, vízálló, légáteresztő, jobb, mint a H&M-es, az is van, az is jó, de az Etirel vékonyabb, ám melegebb. Árban az is 15-20 körül van.
2011. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Én is kaptam egy Intersportos kuponfüzetet és abban láttam az overált.15 ezer egy kicsit sok de szerintem azt vesszük meg neki.Azt mondod UTOLSÓ ,hogy jó a minősége?

2,5 fiú anyukája

2011. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fotucsok ***** válasza:
nekünk a TCM overál nagyon bejött. Tavaly a teszveszen vettem, és most is van sok, csak pont a mi méretünkben nincs...
2011. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bevált, van kimenős kétrészes, bölcsibe volt egyrészes, a legnagyobb hidegben pulóvert adtunk alá, de sose fázott benne, pedig sokszor órákig kinn voltunk benne. Volt egy jóval vastagabb overálunk is, alig tudott benne mozogni, de nem volt ennyire meleg. Nem orkán az anyaga, ilyen ballonos fogású, de 100 %-osan vízálló.

Szóval nekünk nagyon bevált, erre a télre is azt vettünk. Ja és lehet kicsit nagyobbat venni, mert állítható a kantárja a nadrágnak, szóval 2 évig biztos jó lesz.

2011. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!