Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 - 2 éves gyerekek. Hogy...

1,5 - 2 éves gyerekek. Hogy megy a bölcsi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem tudnak olyan jól fogalmazni és gépelni
2011. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lökött:)
2011. okt. 11. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányom 23 hónapos, múlt héten hétfőn kezdte a bölcsit. Nagyon jól ment a múlt hét, mert nagyon szereti a gyerekeket. Pénteken már 9-től uzsonnáig volt ott, és mondták a dadák, hogy egész héten egyszer sem sírt utánam. Tegnap és ma viszont már észrevettem, hogy kezd előjönni nála a "mostmár inkább nem akarok maradni" jelenség. Reggel sírva vált el tőlem. 14h-ra kell érte mennem, nagyon remélem hogy nem sírt ma sokat. De én ki vagyok teljesen. Reggel nem bírtam ki, elsírtam magam, annyira sajnáltam szegénykémet, hogy "elszakítják" tőlem. Gondoltam, hogy ez előfordulhat, dehát olyan nehéz otthagyni sírva. De sajnos muszály beszoknia, mert vissza kell mennem dolgozni, kell a pénz.
2011. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam,egy hónapja jár.három hét után beteg lett,itthon volt egy hetet.most hétfőn kezdtük megint,és nagyon jó volt a tegnap és a mai reggel is.nem sírt,ment be magától,integetett,köszönt.ő jól érzi magát,és szeretik.jól eszik,szépen játszik,nem sír.egy dologgal van gond,az alvással.az első három héten nagyon nehezen aludt el(egy éves kora óta teljesen egyedül alszik el itthon,csak leteszem az ágyba és kijövök és egyedül elalszik.)mellé kellett feküdni,hogy elaludjon,és akkor is csak 1-1,5 órát aludt max.tegnap meg egyáltalán nem aludt.ez nekem kétségbe ejtő,de reménykedek,hogy változni fog a dolog.
2011. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 év 3 hós, kisfiú.Beszoktatás alatt is csak 3x tudtam vinni,mert két napot dolgozom. Utána elutaztunk 10 napra. Majd 4 napot ment, hogy szokja. Minden reggel ordított utánam. Majd meghaltam annyira sajnáltam.. Fél 4-re mentem érte. Most beteg lett. Holnap után megyünk újra.. Nem tudom mi lesz. Nálunk ez nehéz dolog.


Heti 3 napot szeretném vinni, egy magánbölcsibe. Nagyon kedvesek, rendesek, a hely maga a paradicsom... Mégis nehéz az elválás.. :(

2011. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most kezdte a fiam a második hetet. Neki tetszik, csak ebédelni nem akar. Ma már reggelire vittem, azt nem ette meg /pedig itton már a hűőt stírölte indulás előtt/, az ebédet viszont végre megette. Ma még délben elhoztam, ma is sírva jött ki, mert ebéd helyett játszana tovább, és ugye az asztalnál kell maradni, ha nem is eszik már. A szabályok...

Egyébként a gondozóját szereti, mert mindig vigyorog, integet neki és én is látom, hogy szeretik a többiek is. Holnap már ott is kell/ene/ aludnia.

2 éves a kisfiam.

2011. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Kisfiam 22 hónapos és a második hetet tapossuk a bölcsiben./Még beszoktatjuk/Nekünk nagyon siralmasan megy.Iszonyat anyás volt idáig is de most aztán végképp!!! Ezalatt a majdnem 2 két alatt odáig jutottunk,hogy már bent ebédel /2 napja/ előtte nem volt hajlandó elfogadni.A reggeli+tízórai továbbra sem kell neki:( Ma először próbálták ott altatni de sikertelenül.A gondozónőkkel már megbarátkozott de a gyerkőcöktől fél.Nehezen oldódik fel sajnos.Úgy érzem nálunk ez egy hosszabb folyamat lesz!Nem tudom mikor fog igazán beszokni:(((

És nálatok,hogy megy kedves kérdező?

2011. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak nagy taps!
2011. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!