Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves kisfiam fitymaszűkület...

9 éves kisfiam fitymaszűkület műtét előtt áll. Hogy viselik az ilyen korú gyerekek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2011. aug. 28. 11:00
1 2
 1/11 Beliel válasza:
95%
Körülmetélik, részlegesen körülmetélik vagy csak "felrántják" neki?
2011. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beliel válasza:
100%
Bár az a "felrántásos" dolog csak akkor van, ha le is van neki tapadva.
2011. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
simán semmi megrászkódtatás nem fogja érni, de ha nem szeretnéd körül metéltetni akkor szóljatok az orvosnak van rá más technika , de ez is műtéti beavatkozás és nem metélheti körül!
2011. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Részleges körülmetélés lesz.És arról esetleg nem tudtok valamit,hogy utána mennyire fog neki fájni?
2011. aug. 28. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A férjem kb ennyi idősen esett túl ezen a műtéten. A mai napig emlékszik rá, hogy rossz volt a kórházban, szégyenlős volt.DE: akkor még nagyon rövid látogatás volt engedélyezve, ha a szülei vele lehettek volna ,sokkal kevésbé lett volna rossz. Azt mondta, az első pár napban fájt neki, és a legrosszabbnak a látványt említi, amikor először meglátta műtét után, varratokkal. Talán ha erre felkészíted, erre odafigyelsz, segíthetsz. Mindenesetre a rossz emléken kívül nem hagyott benne mély nyomot, semmi lelki problémát nem okozott neki. Szerintem nem lesz gond, ráadásul sokkal könnyebb lesz tisztán tartani a későbbiekben. (állítólag). :) Remélem tudtam segíteni.
2011. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de te húzogattad neki kicsiként? Nekem 3 hónapos a babám, és néha húzogatom neki, csak nem tudom, hogy van-e vajon összefüggés közöttük. Csak kíváncsiság képpen kérdezem!

Remélem könnyen túl lesztek rajta!

2011. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! Mi tegnap voltunk a kisfiammal (3 éves lesz) dokinál, aki érzéstelenítés után lehúzogatta! Most a duplájára van dagadva, nem mer pisilni! De nektek más lesz... Lehet, hogy neki is picit megduzzad, de legalább ott lesztek a kórházban és segítenek! Arra szerintem mindenképpen készítsd fel, hogy valamennyire biztos fog fájni, vagy érzékenyebb lesz a kuki!
2011. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti hozzászólónak:Próbáltuk "tornáztatni",de kevés sikerrel.Az utóbbi időben romlott is a helyzet.Az orvos azt mondta,hogy heges.és már biztos nem lesz jó.
2011. aug. 31. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért az mindenképpen szerencsés, ha részlegest csinálnak neki, nekem teljeset csináltak és nagyon sok a baj vele :(
2011. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Túl van már rajta,nagyon jól viselte.Nem is kellett benn aludnunk,csak 12 órát ott töltenünk.Részleges körülmetélés volt.A műtétkor az orvos megszüntette a letapadást is.Majd 6 hét múlva újra megnézi,hátha megint letapadt egy kicsit,mert a műtét után nem lehetett mindjárt tornásztatni.Most is csak óvatosan.
2011. szept. 20. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!