Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi önálló szabadteret...

Mennyi önálló szabadteret adtok 8 éves kisfiatoknak?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy pl ki mehet e az utcára játszani,egyedül le a barátokhoz,játszóra...stb.

Egy faluban lakunk.Ja!És kisfiam hiperaktiv,szóval elég mozgékony.De mellette megbizható,csak barátok elött egy kicsit próbálja játszani a nagyfiút:)(L)


2011. máj. 18. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nehéz kérdés, te tudod, mennyire megbízható. én 8 évesen falun egész nap bicajoztam, akárhová elmehettem, bármilyen messze is laktak a barátaim. nem csak azért, mert megbízható voltam, hanem mert nem volt veszélyes. ma már nem tudom, az enyémet engedném-e.
2011. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam szeptemberben volt 8 éves.Mi nagyon közel lakunk az iskolához,úgyh egyedül jön-megy,és mióta jó idő van,egyedül megy le a barátaival a játszótérre.Igaz,h ők eléggé egy kupacban laknak,és a játszótér szinte a ház mellett van.:)Te ismered a fiad,én adnék neki egy esélyt,és meglátod,mennyire megbízható,időre hazamegy-e,ott van-e ahova megbeszéltétek.
2011. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!