Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Télapóra kis ajándék vagy...

Télapóra kis ajándék vagy édesség?

Figyelt kérdés
Én ugy gondoltam kapnak könyvet vagy puzlet meg egy télapó csikit.Semmi értelmét nem látom több széz forintos édességnek,inkább olyant amit tudnak használni.Ti hogy gondoljátok?
2011. okt. 13. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim szerencsére nagyon sok helyről kapnak mikuláskor ajándékot (nagyszülők, keresztszülők, ovi-suli,baráti kör) így rengeteg (de tényleg, méterben mérhető mikulás várakozik az ablakban a 3 gyerek esetében)édesség gyűlik össze. Én azt kérem mindenkitől, hogy ha lehet, csak egy kicsi, de jó minőségű csokit vegyenek, és inkább gyümölcsöt, aszalványt, esetleg gyümilevet kérek. Én szoktam venni karácsonyi/télapós leporellót, esetleg színes ceruzákat, zsírkrétát, vagy meleg de jópofa zoknit is nekik, de ez tényleg csak apróság szokott lenni.
2011. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de tök komolyan kérdezem: a ti gyereketek kibírja, hogy naponta csak egy ablakot nyisson fel az adventi naptárban?? Vagy kinyitja és elteszitek elérhetetlen helyre? Nekem 4 éves a fiam, de szerintem egy ültő helyében kinyitná az összeset. Valamit rosszul csinálok biztosan. Nekem is nagyon tetszik, de még gondoltam várok vele, amíg kicsit nagyobb lesz.
2011. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is több helyről kap. Lesz benne édesség, meg sok-sok apró olcsó ajándék. Kiskönyvek. Ezek a Trixi könyvek nagyon bejönnek és csak 199 Ft, nagyon édes történetek vannak benne. Meg zokni, bugyi, filc, zsírkréta, matricák stb.
2011. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"most miért lettem lepontozva 0%-ra? pedig őszintén csak segíteni akartam :,("


Talán olvasd el, mit írtál: "Könyvet? Miért van aki azt el is olvassa?"

2011. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Bocs az offért, de tök komolyan kérdezem: a ti gyereketek kibírja, hogy naponta csak egy ablakot nyisson fel az adventi naptárban?? Vagy kinyitja és elteszitek elérhetetlen helyre? Nekem 4 éves a fiam, de szerintem egy ültő helyében kinyitná az összeset. Valamit rosszul csinálok biztosan"


Semmit nem csinálsz rosszul. Nagyon nehéz ám ez nekik, még az enyémek 8 évesen is az első két nap vinnyognak miatta, meg könyörögnek, hogy este bonthassák ki a másikat. Aztán pár nap múlva már nincs rinyálás.


Amúgy volt valami kísérlet, hogy gyerekeknek adtak egy cukorkát, hogy ha 5 percig nem eszik meg, akkor utána kapnak még egyet. Nem sokan bírták ki...

2011. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!